Perşembe, Haziran 06, 2013

Arnavutköy Devlet Hastanesi Randevu Alma

ARNAVUTKÖY DEVLET HASTANESİ RANDEVU ALMA
Hakkında

E- Randevu
Arnavutköy Devlet Hastanesi'nden randevu almak için üstteki linki tıkladığınız zaman MHRS randevu sayfası açılacaktır. 
Telefonla Randevu
İletişim Bilgileri
Tel: (0212) 453 12 12 (Santral)

Faks: (0212) 597 20 42
Web Sitesi
www.arnavutkoydh.gov.tr
Harita18 yorum :

 1. Mahmut D.3:07 ÖS

  Selamın Aleyküm,

  Arnavutköy Devlet Hastanesi'ne gitmek için burayı buldum. Sanırım randevu almak gerekiyormuş. Randevu almadan gitsem acile mi gitmem gerekiyor? Bir de mhrs randevu sistemi denen şey çoğu zaman açılmıyor ve randevu almakta güçlük yaşıyoruz.

  YanıtlaSil
 2. Adsız5:25 ÖS

  Arnavutköy Hastanesi bence çok güzel bir hastane. Sadece doktor sayısının arttırılması gerekiyor bence. Randevu almak için baya bir zaman beklemek gerekti ama değdi valla hastanenin doktorları hepsi alanında uzman ve çok yardımseverler hepsine çok ama çok teşekkürler ederim efendim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Meryem5:13 ÖS

   Valla siz şanslıymışsınız. Ben de geçenlerde kulak burun boğaz gittim. Ama bölüm sorduğum görevli beni tersledi. Ses etmedim onların da işleri yoğun tabi ama allahtan randevuma yetiştim.

   Sil
 3. Adsız5:15 ÖS

  Valla Arnavutköy hastanesi çok kalabalık.

  YanıtlaSil
 4. Herkes farklı farklı şeyler söylemiş. Ama bence öyle söylendiği kadar kalabalık değil. Ya da klinikler arasında farklılıklar mevcut. Bende arnavutköy hastanesini sürekli kullanıyorum. Dedemi ben götürüp getiriyorum hastaneye . Dedem şeker hastası. Neyse detaylara fazla girmeyeyim. Ama ben randevu alıp gidiyorum dedemle. Ve maksimum 15 -20 dakika bekledikten sonra işlerimizi hallediyoruz. Belki diğer yerler daha kalabalıktır. Yine de güzel hastane.

  YanıtlaSil
 5. Adsız4:35 ÖS

  Valla Arnavutköy devlet hastanesi hakikaten mükemmel. Doktorları çok iyi. Hastane temiz. Çalışanları iyi ve yardımsever.

  YanıtlaSil
 6. Randevu almak için bu siteye geldim. Herşeyi çok güzel anlatmışsınız sağolun. Lakin mhrs sistemine geçiş yaptığım zaman sayfa çoğu zaman açılmıyor bu benden mi kaynaklı yoksa sistem yoğun olduğu için yaşanan bir sorun falan mı? En son çare olarak 182 yi arayıp telefonla randevu alacağım inşallah o da öyle yoğun değildir randevu almak.

  YanıtlaSil
 7. Belkıs1:13 ÖS

  Hastanenin eskiden kendi telefonu vardı. Orayı arayarak randevu alabiliyorduk. Baya karışık bir sistemdi ama en azından istediğimiz zamana randevu alabiliyorduk çoğu zaman şimdi hepsini aynı yere koydular gece yarısına kadar telefonlar meşgul çıkıyor. Hepsini geçtim 15 günden önce randevu almak mümkün değil. Randevu sisteminin iyileştirmekten ziyade hastanelerin sayısının ve kapasitelerinin arttırılması gerekli.

  YanıtlaSil
 8. Adsız4:59 ÖS

  Valla dün Arnavutköy hastanesine gittim. Tüm çalışanlarından Allah razı olsun...

  YanıtlaSil
 9. Bende demin denedim 15 gün sonraya randevu veriliyor ya .. Üfff

  YanıtlaSil
 10. Tuğçe2:25 ÖS

  Randevu alma linki bozulmuş. Gerekli düzenlemeyi yapın da vatandaşlar mağdur olmasın...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Randevu linkleri değişmiş. Gerekli düzenleme yapıldı. Sorunsuz bir şekilde randevu alabilirsiniz.

   Sil
 11. Adsız4:35 ÖS

  Hastane çok güzel ama randevu almak çok zor valla. Lütfen daha kolay bir sistem yapın! Herkes bilgisayar mühendisi değil...

  YanıtlaSil
 12. Ziyaret saatleri hakkında bilgi verebilir misiniz?

  YanıtlaSil
 13. Evde bakım hizmetleri hakkında bilgi verebilir misiniz?

  YanıtlaSil
 14. Randevu nereden alabilirim?

  YanıtlaSil
 15. Adsız3:45 ÖÖ

  Arnavutköy devlet hastanesinden randevu almak istiyorum ama mhrs sisteminde sanırım bir sorun var ve 2 haftadan önce randevular açılmıyor anlayamadım...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bunun sebebi randevu sisteminin bozuk olmasından kaynaklanmıyor kesinlikle. Arnavutköy devlet hastanesi'ne çok fazla sayıda insan başvuru yaptığı için randevu almak mümkün olmuyor ve mhrs sistemi de 15 gün sonrasına falan diye yazı çıkartıyor.

   Sil

KIRŞEHİR MHRS RANDEVU