Perşembe, Haziran 13, 2013

Ford Servis Randevu Alma

Üstte yer alan linki tıkladığınız zaman Ford Servis Randevu Sistemi açılacak. Açılacak olan sayfada servis randevu formunda sizden çeşitli bilgiler istenecek. Kimlik bilgileriniz ( Ad, Soyad vs.) daha sonra da araç bilgileriniz ( Randevu almak istediğiniz araca ait bilgiler…) ve en son da almak istediğiniz servis bilgileri ( Periyodil bakım, mekanik bakım vs. ) gibi kısımlarda sizden istenen bilgileri doldurarak randevu almak istediğiniz tarihi seçin ve randevunuzu alın.

3 yorum :

 1. Nejat C.3:31 ÖS

  Ford aldığım için bir kere daha çok akıllı olduğumu düşündüm. Oto servislerine gitmek normalde bir eziyettir. Beklersiniz. Herşey belirsizdir. Ama ford randevu servisi ile herşey tıkır tıkır işledi valla.

  YanıtlaSil
 2. Valla benim bildiğim bir tek Ford online olarak servisleri için randevu imkanı veriyor. Bu da onu özel yapıyor. Diyeceksiniz bu kadar mı önemli randevu olayı. Ama aracını servise götüren hehangi biri diğer servislerdeki lakaytlıktan ne demek istediğimi anlayacaktır. Bu sistemi kurmaları sırf ford almam için bir sebep.

  YanıtlaSil
 3. Adsız1:28 ÖS

  Ford servis randevusu olayı gerçekten mükemmel olmuş. Tebrikler.

  YanıtlaSil

KIRŞEHİR MHRS RANDEVU