Perşembe, Haziran 06, 2013

Okmeydanı Devlet Hastanesi Randevu Alma

OKMEYDANI DEVLET HASTANESİ
Hakkında
Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi (Okmeydanı SSK Hastanesi olarak bilinen) 14.02.1971 tarihinde Beyoğlu Hastanesi adı altında 1000 ruhsatlı yatak sayısı ile hizmete açılarak faaliyetini sürdürmeye başlamıştır. Hastane ilk hizmete açıldığı dönemde bazı kliniklerde tam, bazı kliniklerde yarım süre asistan yetiştirme yetkisi bulunmaktaydı.
1979 senesinde tüm kliniklerde asistan yetiştirme yetkisi T.C. Sağlık Bakanlığı'nca verilmiştir. 1983 senesinde hastanenin ismi SSK Okmeydanı Eğitim Hastanesi olarak tescil edilmiştir. 1989 senesinde Radyoloji Kliniği bünyesinde Görüntüleme Merkezi hizmete açılmıştır. 1993 senesinde Çocuk Acil, Çocuk Hematoloji Servisi ve Çocuk Hematoloji Polikliniği hizmete açılmıştır. 1994 senesinde Teknik Servis Merkezi hizmete açılmıştır. 1998 senesinde Acil Bekleme Salonu-Kafeterya hizmete açılmıştır. 2000 yılında A Polikliniği hizmete açılmıştır. 2002 yılında Onkoloji ve Nükleer Tıp hastaları için bekleme salonu, Nükleer tıp Kliniği üzerine ikinci bir Konferans ve Eğitim Salonu ve ayrıca Tıbbi, Evsel ve Nükleer Atık Deposu hizmete açılmıştır.
E- Randevu
Okmeydanı Devlet Hastanesi'nden (Okmeydanı SSK Hastanesi adı ile de bilinen asıl adı Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi olan hastane) randevu almak için üstteki linki tıkladığınız zaman hastanenin MHRS randevu sayfası açılacaktır. Açılacak olan sayfada TC Kimlik Numaranız ile online olarak randevu alabilirsiniz. Eğer MHRS servisine üyeliğiniz yoksa ilk olarak sisteme kaydolmanız gerekmektedir.

Okmeydanı Hastanesi 05 Haziran 2013 tarihinden itibaren altta belirtilen yandallar için kendi sitesinden randevu vermeye başladı. Bu yandallardan randevu almak için üstteki seçeneklerden yandal randevu alma seçeneğini tıklayın. Daha sonra açılacak olan sayfada TC Kimlik numaranızı girdikten sonra işlemleri adım adım uygulayın ve randevunuzu alın.

AĞRI POLİKLİNİĞİ
BAŞ AĞRISI (NÖROALGOLOJİ)
ÇOCUK GASTROENTEROLOJI
ÇOCUK HEMATOLOJİ
ÇOCUK NÖROLOJI
ÇOCUK YENİDOĞAN
ENDOKRİNOLOJİ
EPİLEPSİ(KLİNİK NÖROFİZYOLOJİ)
HEMATOLOJİ
NEFROLOJİ
ROMATOLOJİ
TIBBİ ONKOLOJİ
Telefonla Randevu
İletişim Bilgileri
Tel:  (0212) 314 55 55 – (0216) 221 77 77
Faks: (0212) 221 78 00
Adres
Darülaceze Cad. No:25 Okmeydanı - Şişli / İSTANBUL
Web Sitesi
www.okmeydani.gov.tr 
Harita


47 yorum :

 1. Nimet.1:05 ÖS

  Bu siteyi hazırlayandan Allah razı olsun. Herşey çok basit. Diğer sitelerde randevu almak istediğin zaman oradan oraya oradan oraya dolaştırıyorlar. Burada hepsi elinin altında valla.

  YanıtlaSil
 2. Mehmet.12:33 ÖS

  Hastanenin yan dal randevu sistemi normal randevu sisteminden daha kullanışlı. Eskiden erandevu alırken ikiside oradan alınıyordu. Bu mhrs sistemine geçiş valla pek de iyi olmadı. Sistem çok karışık. Yok üye ol yok vs. Eskiden ne güzel sadece TC Kimlik numarası ile randevu alıyorduk.

  YanıtlaSil
 3. Hayriye5:21 ÖS

  Okmeydanı devlet hastanesi yandal randevu alma sistemini kullanarak randevu almaya çalışıyordum. Meğerse o MHRS'den olmuyormuş. Saatlerce uğraştım uğraştım en son sinir oldum tam bırakıyordum sitenizi buldum da alabildim randevu. Keşke bütün hastaneler burada olsa. Yine de teşekkürler.

  YanıtlaSil
 4. Kazım5:15 ÖS

  Yandal randevu işlemleri hakikaten daha kolay. Keşke normak randevu da böyle alınsa. Birileri ilgilensin bizimle. Ne güzel eskiden rahat rahat randevu alıyorduk. Gerçi okmeydanı hastanesinin sayfası hep hata verirdi ama yine de şu ankinden daha iyiydi valla. İşlemlerimizi hemen hallederdik. Şimdi giriyorsun uygun randevu bulunamadı diyor. Başka hastaneye git diyor. Sanane kardeşim ben 1 ay sonra da olsa buna gitmek istiyorum belki keyfimin kahyasımısın !

  YanıtlaSil
 5. Huseyin5:10 ÖS

  Okmeydanı devlet hastanesi çok büyük bir hastane. Avrupa yakasında oturanların çoğu buraya geliyor ondan dolayı da daima hastane anababa günü oluyor. Randevu sistemi olmasa inanın kimse aspirin bile alamaz. Mhrs randevu sistemi de milletin öyle kötülediği gibi değil. Telefonla da almak zor değil. İnsanımız henüz alışmadı teknolojiye. İlla istiyor ki gitsin kapıda sıra beklesin. Ne güzel mis gibi alıyorsun randevunu saati belli tarihi belli . Doktorunu bile kendin seçiyorsun. Lütfen yorumlarda insafsız olmayın. Bence bu randevu olayını kim yaptıysa Allah ondan razı olsun valla.

  YanıtlaSil
 6. Valla Hüseyin bey tamam güzel hastane ama bence kesinlikle büyütülmesi gerekiyor. Geçenlerde gazetede okudum. Yakında buraya modern tertemiz bir hastane inşaatına başlanacakmış. Yetmiyor. Hergün binlerce insan burada. Valla randevu almak zor gitmek zor. Bu da olmasa özellerde ne yapardık gerçi ona para mı dayanır ...

  YanıtlaSil
 7. Adsız12:10 ÖS

  Yandal randevu sistemi gibiydi eskiden Okmeydanı randevusu. Şimdi ayırmışlar. Ama gerçekten kendi randevu siteleri mhrsden daha kullanışlı. İşlemler daha kolay.

  YanıtlaSil
 8. Ben ne zaman sisteme girsem ki 2-3 senedir internetten randevu alıyorum. Genelde randevu almak istediğim doktorlar hep liste dışında yer alıyor. Çok ileriki tarihlere anca randevu alabiliyor insan.

  YanıtlaSil
 9. Adsız4:32 ÖS

  Sabah 9 gibi randevu aldım. Sistemde sıkıntı yok.

  YanıtlaSil
 10. Tarık2:14 ÖS

  Okmeydanı SSK randevu alma için ne yapmam lazım. Benim 2 hafta içinde hastaneden randevu almam gerekli ama 2 hafa boyunca randevu almayı geçin diğer hastaneleri öneriyor iyide benim bu hastaneye gitmem şart. Randevu var randevu diyorlar şimdi de randevu sırası bekliyoruz. Hastaneleri çoğaltın doktorları çoğaltın çözüm böyle uyduruk çözümler olmaz.

  YanıtlaSil
 11. Adsız1:54 ÖS

  Randevu sayfası açılmıyor :(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Demin ben randevu aldım sistemde sorun yok randevu alabilirsiniz.

   Sil
 12. Timuçin1:07 ÖS

  Hataneden randevu almak için hangi randevu sistemini seçeceğiz? Ben normal kısımlardan randevu almak istiyorum. Yandal değil...

  YanıtlaSil
 13. Yandal randevu almak için Okmeydanı Hastanesi'nin kendi numarasını mı aramamız gerekiyor yoksa 182'den randevu alabilir miyiz? İnternet randevu sistemi bana çok karışık geldi telefonla yapmak istiyorum da..

  YanıtlaSil
 14. Adsız1:28 ÖS

  Okmeydanı ssk randevu hep dolu ...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Nusret1:30 ÖS

   Normal herkes oraya gidiyor..

   Sil
 15. Adsız4:58 ÖS

  Bende randevu almak istiyorum ama yandal için başka üsttekini kullanmak gerekiyor değil mi :s

  YanıtlaSil
 16. Okmeydanı devlet hastanesine benim bu hafta gitmem gerekiyor. Mhrs'yi aradım ama bu hafta randevu alamazmışım ne yapmak lazım :S

  YanıtlaSil
 17. Okmeydanı hastanesi kadar dolu hastane yok ya ama ne yapalım elimiz mahkum...

  YanıtlaSil
 18. Adsız2:23 ÖS

  Hastanenin randevu sayfası açılmıyor. Bilginiz olsun.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hastanenin randevu sayfaları bilgilerinde değişiklik yapılmış. Şu an randevu alma sayfamız düzeltildi.

   Sil
 19. Adsız4:35 ÖS

  Üfff ne kadar zor ya randevu almak eskiden çok daha kolaydı.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Necati4:40 ÖS

   Eskiden okmeydanının kendi randevu sitesi vardı. Çok basitti şimdi mhrs ondan çok karışık.

   Sil
 20. Tuğba1:25 ÖS

  Yandal randevu daha kolay .... Normal randevu almak için iki saat üyelik falan zor valla

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Nurten Z.6:50 ÖS

   Tuğba hanım bahsettiğniz gibi değil. Demin iş arkadaşımın amcası için randevu almamız gerekiyordu. Bilgiler o kadar karmaşık değil. 5 dakikada üye olduk. Ondan sonra da randevusunu aldık. Tabi ilk sefer sisteme yani mhrs sistemine kaydolurken bu süre evet gerekli ama daha sonra randevu alacağımız zaman sadece tc no ve şifre ile sisteme girip 1 dk içinde randevu alabiliriz. O kadar zor değil yani milleti korkutmayın.

   Sil
 21. Nizamettin7:50 ÖS

  Ben beğeniyorum bu sistemi...

  YanıtlaSil
 22. Haşim5:26 ÖS

  Bu randevu sistemini yapanlardan Allah razı olsun...

  YanıtlaSil
 23. Yandal randevu sistemi de mhrs sistemine bağlanmış. Tüm randevular aynı adresten alınmaktadır. Gerekli güncelleme yapılmıştır.

  YanıtlaSil
 24. Adsız1:20 ÖÖ

  Okmeydanı devlet hastanesinden yandal ve normal randevular sanırım artık sadece mhrs randevu sistemi ile alınabiliyor. Gereken düzenlemeleri yapmanızı tavsiye ederim..

  YanıtlaSil
 25. Adsız1:21 ÖÖ

  Çocuk yenidoğan servisinden randevu almak istiyorum ben...

  YanıtlaSil
 26. Okmeydanı Devlet Hastanesi Mecidiyeköy Gülbahar Semt Polikliniği 21.04.2014 Pazartesi gününden itibaren hizmet vermeye başlamıştır.

  _____Gülbahar Semt Polikliniği Adres:
  _____Gülbahar Mh. Galatadere Cad. No: 45/49
  _____Şişli/İSTANBUL
  _____Ulaşım: Şişli Yönünden Gültepe - Mecidiyeköy ve Levent Minibüs Hatları

  YanıtlaSil
 27. Adsız4:31 ÖS

  Okmeydano devlet hastanesi evde sağlık hizmeti nasıl?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yürüyemeyen ve kendi ihtiyaçlarını karşılayamayacak durumda olup yatağa tam bağımlı olan engelli ve yaşlı hastalar (alzheimer, demans, felç hastaları gibi…),
   Büyük cerrahi operasyon geçirmiş olanlar,
   Ortopedi ve travmatoloji hastalarından yara bakımı, enjeksiyon, infüzyon ve diğer kısa süreli hemşirelik hizmetlerine ihtiyaç duyanlar,
   İleri derecedeki kas hastalığı, diyabet, kalp, damar, hipertansiyon ve nörolojik hastalığı olanlar,
   Terminal dönem, kanser (onkoloji) hastası olan palyatif bakım hastaları,
   KOAH (kronik obstrüktif akciğer hastalığı) vb. akciğer ve solunum sistemi hastalıkları olan, oksijen tedavisine ihtiyacı olan diğer hastalar,
   Spastik çocuklar

   Sil
  2. Evde Bakım Hizmeti Verilemeyecek Durumlar

   Evde sağlık hizmeti verilen hastanın uygulanan tedavi ile iyileşerek tedavi ihtiyacının ortadan kalkması,
   Evde sağlık hizmeti sunulan hasta için uygulanacak sağlık bakım ve tedavinin, belli bir aşamadan sonra sağlık personeli gerektirmeden uygulanabilecek hale gelmesi,
   Hastanın kendisi veya kanuni temsilcilerinin hizmeti sonlandırmayı talep etmesi,
   Hastanın vefat etmesi,
   Hasta veya yakınlarının tedaviye uyumsuz davranışları, direnç göstermeleri, önerilere uymamaları halinde verilen hizmetin faydası sorumlu tabip veya diş tabibi tarafından sorgulanır ve hizmetin sonlandırılmasına karar verilebilir.
   Evde sağlık hizmeti sunulan hastanın çeşitli nedenlerle ikamet ettiği bölgenin değişmesi halinde en kısa zamanda yeni ikamet bölgesindeki evde sağlık hizmet birimine devri gerçekleştirilerek sunulan hizmetin devamlılığı sağlanır.

   Sil
 28. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 29. Adsız11:45 ÖS

  Çok kalabalık bir hastane sanırım ne zaman randevu almak istesek hep 15 gün boyunca randevu seçeneği yoktur yazısı çıkıyor!

  YanıtlaSil
 30. Okmeydanı Devlet Hastanesi Mecidiyeköy Gülbahar Semt Polikliniği 21.04.2014 Pazartesi gününden itibaren hizmet vermeye başlamıştır.

  _____Gülbahar Semt Polikliniği Adres:
  _____Gülbahar Mh. Galatadere Cad. No: 45/49
  _____Şişli/İSTANBUL
  _____Ulaşım: Şişli Yönünden Gültepe - Mecidiyeköy ve Levent Minibüs Hatları

  YanıtlaSil
 31. HASTANE TARİHÇESİ

  S.B.Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi 14.02.1971 tarihinde Beyoğlu Hastanesi adı altında 1000 ruhsatlı yatak sayısı ile halkımızın hizmetine açılarak faaliyetini sürdürmeye başlamıştır. Hastanemiz ilk hizmete açıldığı dönemde bazı kliniklerde tam, bazı kliniklerde yarım süre asistan yetiştirme yetkisi bulunmaktaydı.

  1979 yılında tüm kliniklerde asistan yetiştirme yetkisi T.C. Sağlık Bakanlığı'nca verilmiştir.

  1983 yılında hastanemizin ismi SSK Okmeydanı Eğitim Hastanesi olarak tescil edilmiştir.

  1989 yılında Radyoloji Kliniği bünyesinde Görüntüleme Merkezi hizmete açılmıştır.

  1993 yılında Çocuk Acil, Çocuk Hematoloji Servisi ve Çocuk Hematoloji Polikliniği hizmete açılmıştır.

  1994 yılında Teknik Servis Merkezi hizmete açılmıştır.

  1998 yılında Acil Bekleme Salonu-Kafeterya hizmete açılmıştır.

  2000 yılında A Polikliniği hizmete açılmıştır.

  2002 yılında Onkoloji ve Nükleer Tıp hastaları için bekleme salonu, Nükleer tıp Kliniği üzerine ikinci bir Konferans ve Eğitim Salonu ve ayrıca Tıbbi, Evsel ve Nükleer Atık Deposu hizmete açılmıştır.

  Hastanemiz 06.01.2005 tarih ve 5283 sayılı • Bazı kamu kurum ve kuruluşlarına ait sağlık birimlerinin Sağlık Bakanlığı'na devredilmesine dair kanun• uyarınca, 18.02.2005 tarihinden itibaren T.C. Sağlık Bakanlığı'na devredilmiş olup, ismi •T.C. Sağlık Bakanlığı Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi• olarak değiştirilmiştir.

  Halen faaliyetlerini Sağlık Bakanlığı' na bağlı olarak bu isimle sürdürmektedir.

  •Bebek Dostu Hastane• unvanını taşıyan hastanemizde; annelere bebeklerini nasıl emzirecekleri konusunda bilgi verilmektedir.

  YanıtlaSil
 32. Evde sağlık hizmetleri hakkında bilgi verebilir misiniz?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sitelerinden alıntılanan bilgi "HASTALARIMIZ VE HASTALIKLARI

   Yürüyemeyen ve kendi ihtiyaçlarını karşılayamayacak durumda olup yatağa tam bağımlı olan engelli ve yaşlı hastalar (alzheimer, demans, felç hastaları gibi…),
   Büyük cerrahi operasyon geçirmiş olanlar,
   Ortopedi ve travmatoloji hastalarından yara bakımı, enjeksiyon, infüzyon ve diğer kısa süreli hemşirelik hizmetlerine ihtiyaç duyanlar,
   İleri derecedeki kas hastalığı, diyabet, kalp, damar, hipertansiyon ve nörolojik hastalığı olanlar,
   Terminal dönem, kanser (onkoloji) hastası olan palyatif bakım hastaları,
   KOAH (kronik obstrüktif akciğer hastalığı) vb. akciğer ve solunum sistemi hastalıkları olan, oksijen tedavisine ihtiyacı olan diğer hastalar,
   Spastik çocuklar
   Evde Bakım Hizmeti Verilemeyecek Durumlar

   Evde sağlık hizmeti verilen hastanın uygulanan tedavi ile iyileşerek tedavi ihtiyacının ortadan kalkması,
   Evde sağlık hizmeti sunulan hasta için uygulanacak sağlık bakım ve tedavinin, belli bir aşamadan sonra sağlık personeli gerektirmeden uygulanabilecek hale gelmesi,
   Hastanın kendisi veya kanuni temsilcilerinin hizmeti sonlandırmayı talep etmesi,
   Hastanın vefat etmesi,
   Hasta veya yakınlarının tedaviye uyumsuz davranışları, direnç göstermeleri, önerilere uymamaları halinde verilen hizmetin faydası sorumlu tabip veya diş tabibi tarafından sorgulanır ve hizmetin sonlandırılmasına karar verilebilir.
   Evde sağlık hizmeti sunulan hastanın çeşitli nedenlerle ikamet ettiği bölgenin değişmesi halinde en kısa zamanda yeni ikamet bölgesindeki evde sağlık hizmet birimine devri gerçekleştirilerek sunulan hizmetin devamlılığı sağlanır."

   Sil
 33. Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 34. Okmeydanı ssk hastanesi anlaşmalı kurumlar hangileri acaba?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hastanenin sitesinden alıntılanan bilgi ile cevap verelim
   "ANLAŞMALI KURUMLAR
   SGK (Bağ-Kur)
   Üzerinde TC Kimlik No bulunan resmi bir kimlikle müracaat edebilirsiniz

   SGK (Emekli Sandığı)
   Üzerinde TC Kimlik No bulunan resmi bir kimlikle müracaat edebilirsiniz

   SGK (SSK)
   Üzerinde TC Kimlik No bulunan resmi bir kimlikle müracaat edebilirsiniz

   Yurtdışı Hastası
   Sevk evrakı

   Yeşil Kart
   1. Yeşil kart Sağlık Karnesi
   2. Kimlik fotokopisi

   Resmi Kurum
   1. Kendisi Resmi Sevk Belgesi ile
   2. Yakını Resimli Karne ile

   Ücretli Hastalar
   Hastanemizde yapılan muayene, tetkikler, ameliyat, tedavi hizmetlerimizden yararlanabilirler.

   Bankalar, sigortalar vb. kuruluşların personellerine de kurumlarından getirecekleri, masraflarının tahakkukunu kurumlarına gönderilmesini onaylayan belge karşılığında hizmet verilmektedir."
   Kaynak: http://www.okmeydani.gov.tr/index.php?area=1&p=static&page=anlasmali_kurumlar&count=no

   Sil
 35. Okmeydanı hastanesinden randevu almak istiyorum istediğim birim var mı acaba?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu yorum yazar tarafından silindi.

   Sil
  2. Hastanede olan birimler


   ACİL BİRİMLER
   · Acil Cerrahi
   · Acil Çocuk
   · Acil Dahiliye
   · Acil Kadın Doğum
   · Karantina

   AMELİYATHANELER
   · Acil Ameliyathane
   · Kadın Doğum Ameliyathanesi
   · Merkezi Ameliyathane

   YOĞUN BAKIM ÜNİTELERİ
   · Anestezi Ve Reanimasyon Yoğun Bakım Ünitesi-1
   · Anestezi Ve Reanimasyon Yoğun Bakım Ünitesi-2
   · Beyin Cerrahi İleri Bakım Ünitesi
   · Cerrahi İleri Bakım Ünitesi
   · Koroner İleri Bakım Ünitesi
   · Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi
   · Yenidoğan Özel Bakım Ünitesi

   KLİNİKLER
   · Anesteziyoloji Ve Reanimasyon Kliniği
   · Beyin Ve Sinir Cerrahisi Kliniği
   · Genel Cerrahi Kliniği
   · Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Kliniği
   · Çocuk Dahiliye
   · Çocuk Hematoloji
   · Süt Çocuğu
   · Dahiliye Kliniği
   · Deri Ve Zührevi Hastalıkları Kliniği
   · Enfeksiyon Hastalıkları Ve Klinik Mikrobiyoloji
   · Fizik Tedavi Ve Rehabiliyasyon Kliniği
   · Göz Hastalıkları Kliniği
   · Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kliniği
   · Kulak Burun Boğaz Kliniği
   · Nükleer Tıp Kliniği
   · Onkoloji Kliniği
   · Ortopedi Ve Travmatoloji Kliniği
   · Plastik Ve Rekonstrüktif Cerrahi Kliniği
   · Patoloji Kliniği
   · Radyoloji Kliniği
   · Üroloji Kliniği

   POLİKLİNİKLER
   · Anesteziyoloji Polikliniği
   · Ağrı Polikliniği
   · Aile Planlaması Polikliniği
   · Cerrahi Poliklinikleri
   · Cerrahi Biyopsi Odası
   · Meme Polikliniği
   · Cildiye Polikliniği
   · Çocuk Polikliniği
   · Çocuk Cerrahisi Polikliniği
   · Çocuk Hematoloji Polikliniği
   · Çocuk Nöroloji Polikliniği
   · Sağlam Çocuk Polikliniği
   · Dahiliye Poliklinikleri
   · Diyabet Polikliniği
   · Endokrinoloji Polikliniği
   · Enfeksiyon Hastalıkları Ve Klinik Mikrobiyoloji Poliklinikleri
   · Gastroenteroloji Polikliniği
   · Nefroloji Polikliniği
   · Romatoloji Polikliniği
   · Hematoloji Polikliniği
   · Göğüs Cerrahisi Polikliniği
   · Göğüs Hastalıkları Polikliniği
   · Sigara Bırakma Polikliniği
   · Kalp Damar Cerrahisi Polikliniği
   · Göz Poliklinikleri
   o Eximer Laser
   o UVEA
   o Şaşılık
   o Kornea
   o Retina
   · K.B.B. Poliklinikleri
   o Otoakustik Emisyon
   o Odiometri
   o Timponometri
   · Kadın Doğum Poliklinikleri
   · Nöroloji Polikliniği
   · Nükleer Tıp Poliklinikleri
   · Onkololoji Poliklinikleri
   · Organ Bağışı Polikliniği
   · Ortopedi Poliklinikleri
   · Plastik Ve Rekonstrüktif Cerrahi Polikliniği
   · Psikiyatri Polikliniği
   · Üroloji Poliklinikleri

   LABORATUARLAR
   · Acil Laboratuarı
   · Biyokimya Laboratuarı
   · Hematoloji Laboratuarı
   · Mikrobiyoloji Laboratuarı
   · Patoloji Laboratuarı

   GÖRÜNTÜLEME VE DİĞER HİZMETLER
   · MR-Tomografi
   · Mamografi
   · MR-MRCP-MR Angio
   · Ultrasonografi
   · Dopler USG
   · Girişimsel Radyoloji
   · Röntgen
   · BT-BT Angio
   · PET-CT
   · IVP
   · Sintigrafi
   · Endoskopi
   · ERCP
   · Kolonoskopi
   · EEG-EMG
   · EKO - EKG
   · Eforlu EKG
   · Timponometri
   · Odiometri
   · Solunum Fonksiyon Testi

   Sil
 36. Adsız9:33 ÖS

  Yeni okmeydanı binası ne zaman açılacak acaba? Burası hep çok kalabalık..

  YanıtlaSil

Türkiye'nin en çok ziyaret edilen randevu blogu Randevular.org fikirlerinize önem vermektedir. Hastane randevu, mhrs randevu, sağlık ocağı randevu, tapu randevu,özel hastane randevu işlemleriniz hakkında merak ettiklerinizi buradan bize iletebilirsiniz.

Sitemizde yorum yapabilmek için üyelik gerekmemektedir. Yorum yapabilmek Yorumlama Biçimi'nden Adı/URL yazan yeri seçin. URL yazan kısmı boş bırakın ve yorumunuzu yapın. İsminizi vermek istemezseniz aynı yerden anonim seçeneğini seçerek yorumunuzu gönderin.

*Randevular.org sitesinde yer alan tüm bilgiler ziyaretçilerine kolaylık oluşturmak amacıyla internetten derlenerek oluşturulmuştur.