Pazar, Haziran 09, 2013

Sultanbeyli Devlet Hastanesi Randevu Alma


SULTANBEYLİ DEVLET HASTANESİ RANDEVU ALMA
Hakkında
Sultanbeyli Devlet Hastanesi 1992’de açılmıştır.
E- Randevu
Sultanbeyli Devlet Hastanesi’nden randevu almak için üstteki linki tıkladığınız zaman hastanenin MHRS randevu sayfası açılacaktır. Açılacak olan sayfada TC Kimlik Numaranız ile online olarak randevu alabilirsiniz.
Telefonla Randevu
Sağlık Bakanlığı  hattını arayarak hastanemizden randevu alabilir, dilerseniz randevularınızı  iptal edebilirsiniz.Çağrı merkezine bildireceğiniz T.C. kimlik numaranız ile istediğiniz branşı bildirerek randevu alabilirsiniz.
İletişim Bilgileri
Telefon
:
0(216) 564 24 00
Fax
:
0(216) 398 89 70
Adres
Mehmet Akif Ersoy Mah. Cami Cad. No:3 Sultanbeyli-İSTANBUL
Web Sitesi
www.sultanbeylidh.gov.tr
Harita

10 yorum :

 1. Adsız5:18 ÖS

  Sultanbeylide oturuyorum. 2 haftadır randevu almak için hem telefon ediyorum hem sürekli internetten deniyorum. Ama bir türlü randevu alamadım. Ne zaman baksam ya da arasam hep randevular dolmuş. Kim doldurmuş bu kadar bütün Türkiye sultanbeyli hastanesine mi geliyor. Bence iş çıkmasın diye randevu vermiyorlar. Bıktım ya inşallah açılır

  YanıtlaSil
 2. Sultanbeyli hakikaten de eski sultanbeyli değil artık. Eskiden bir köyden farkı yoktu. Şimdi gerek yolları gerek altyapısı olsun hakikaten çok gelişti. Sultanbeyli hastanesi de bu gelişime ayak uydurdu. Hastane son yıllarda çok gelişti. Ayrıca bu randevu sistemi de gerçekten çok iyi oldu eskiden hep yoğunluk vardı. Sürekli bir kalabalık bir karışıklık. Valla devlet güzel çalışıyor. Sağlık olayı çok gelişti Türkiye'de.

  YanıtlaSil
 3. Adsız4:10 ÖS

  Sultanbeyli Devlet Hastanesi doktorlarına çok ama çok teşekkürler. Geçen hafta kuzenimi götürmek zorunda kaldık. Sağolsun tüm çalışanlar falan hepsi yardım ediyor. Allah hepsinden razı olsun...

  YanıtlaSil
 4. Öncelikle sorunumu detaylı olarak yazayım. Sultanbeyli devlet hastanesinden haftaya randevu almak istiyordum. Randevü alacağım zaman bu siteyi buldum. Denilenleri harfiyen yerine getirdim. Klinik seçme aşamasına geldim lakin randevu alabileceğiniz tarihles kısmında hepsi hep dolu gözüküyor. En erken randevu alabileceğim tarih olarak 15 gün sonrasını gösteriyor. Veya alternatif hastaneleri öneriyor. Sorum şu kısacası internetten randevu alamadım. 182 yi arasam orası da dolu mu der yoksa denesem belki oradan randevu almam mümkün olur mu çünkü ben başka hastaneye gidemem sürekli gitmem gerekli.

  YanıtlaSil
 5. Adsız5:07 ÖS

  Sultanbeyli devlet hastanesi doktorlarından Allah razı olsun hepsi inanılmaz derecede ilgililer.

  YanıtlaSil
 6. Adsız2:31 ÖS

  Hastanenin randevusu bozulmuş alınmıyor :s

  YanıtlaSil
 7. Büşra1:02 ÖÖ

  Hastanede hangi birimler var?

  YanıtlaSil
 8. Adsız9:36 ÖS

  Sultanbeyli devlet hastanesinden randevu almak için geldim bu siteye de yerini bulamadım ben ya :(

  YanıtlaSil
 9. Tuğçe3:48 ÖÖ

  Çok kalabalık bir hastane ya

  YanıtlaSil

KIRŞEHİR MHRS RANDEVU