Cuma, Haziran 07, 2013

Üsküdar Devlet Hastanesi Randevu Alma

ÜSKÜDAR DEVLET HASTANESİ
Hakkında
Kalite Yönetim Sistemini benimsemiş bir kurum olarak, yasal mevzuatlar doğrultusunda sürekli iyileştirme ve etkinliğinin sağlanması ilkesi ile, hasta haklarına saygılı, hasta ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan, mesleki ve ahlaki değerlere önem veren, şefkatli ve güler yüzlü sağlık çalışanları ile güncel teknolojiyi kullanarak bilimsel ve kanıta dayalı sağlık hizmetini sunan bir sağlık kuruluşu olmaktır.
e-Randevu
Üsküdar Devlet Hastanesi’nden online olarak randevu almak için üstteki sayfaya gidin. MHRS randevu sistemi ile hizmet vermekte olan hastaneden online olarak randevu almak için önce MHRS sistemine kaydolmanız gerekmektedir.
Telefonla Randevu
Online Laboratuvar Sonuçları
Online olarak sonuçları inceleyebilmek için daha önceden hastaneye gidip kayıt olmuş olmanız gerekmektedir.
İletişim
Santral : (0216) 474 79 00
Fax (Santral) :(0216) 474 79 12
Danışma: (0216) 474 79 00-270
Web Sayfası
www.uskudarhastanesi.gov.tr
Adres
Barbaros Mahallesi Veysi Paşa Sokak No:14 Üsküdar / İstanbul
Harita17 yorum :

 1. Zeynep.5:26 ÖS

  Üsküdar Hastanesi'nde geçenlerde muayene oldum. Daha sonra yeniden gitmek istediğim zaman tekrar mı randevu almam gerekiyor. Bu işler baya karışık telefon gerçi hepsinden karışık oradan iki saat randevu alınmıyor. Derdini anlatana kadar kafadan hastalanır insan en güzeli yine internetten randevu almak ama o da bazen açılmıyor işte.Üfss.

  YanıtlaSil
 2. Adsız5:27 ÖS

  Laboratuar sonuçlarını kontrol etmek için MHRS gerekmiyor değil mi açılan sayfada yapılabilir doğrudan?

  YanıtlaSil
 3. Ahmet.5:28 ÖS

  Evet ama sisteme ilk kez giriş yapacaksan yine de şifre oluştur kısmından kendini tanımlaman gerekmekte.

  YanıtlaSil
 4. Adsız5:17 ÖS

  Çok karışık bu ya. Tamam üye oldum. Ama ondan sonra yok şehir seç o yetmedi hastane seç. O yetmedi hekim seç. Hepsini yaptım. Aa bir de ne görim. Randevular dolu!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Karışık falan değil o kadar emin olun. Zaten hemen hemen herşeyi detaylı olarak anlatmışlar randevu almak için. İlla da yapamam diyorsanız 182'yi arayarak randevu alın ama valla çok kolay. Sadece ilk defa randevu alacağınız zaman üyelik falan biraz vakit alıyor ondan sonra sisteme girince herşey çok açık ve net. Yine de yardımcı olmak için özetleyeyim. Önce mhrs ye üye oluyorsunuz. Bu biraz uzun sürüyor. Sonra TC Kimlik numaranız ve şifreniz ile sisteme girin. Daha sonra randevu alma kısmına gidin. O kısımda şehir ve ilçeyi seçin. Daha sonra Üsküdar Devlet Hastanesi'ni seçin. Sonra muayane olmak istediğiniz kliniği ve daha sonra da uygun durumdaki doktorlardan birini ya da istediğiniz doktoru seçin. Bu kadar. Öyle zor değil. Bu dediklerimi yaparak randevu almak da 5 dakikadan fazla zamanınızı almaz.

   Sil
 5. Mustafa12:49 ÖS

  Bazen yoğunluk nedeniyle istenilen tarihe randevu almak mümkün olmuyor. Bazen de hiç randevu alınamıyor. Ama işiniz çok acil değilse birkaç gün bekledikten sonra tekrar deneyin. Ben öyle yapıyorum. Hatta bazen aynı gün içinde bile heryer dolu gözükürken 1-2 saat sonra bir bakıyorsunuz randevu opsiyonu açılmış. Sanırım her doktorun veya kliniğin belli bir limiti var. Ve o dolunca randevu alınmıyor. Ama bekleyince açılıyor.

  YanıtlaSil
 6. Çiçek4:08 ÖS

  Üsküdar devlet hastanesinden randevu almak istiyorum. 182 'yi arayacağım da telefonla iki saat zor geliyor valla. Neyse sadede geleyim. Şimdi burada anlattığınız şekilde adrese gittim. Daha önceden mhrs'ye üye olmuştum zaten. İli seçtim ilçeyi üsküdar seçtim ama bende randevu almak istediğim tarihi işaretlediğim zaman uygun doktor bulunamadı diyor ne yapmam lazım ?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Özgür1:15 ÖS

   Bu sizinle alakalı bir durum değil. Yoğunluk nedeniyle yani mevcut doktorlar belirli sayıda randevuya ulaştıkları zaman doğal olarak yeni hasta kabul edemiyorlar. Bu durumda da sizin söylediğiniz bilgi ekrana yansıyor. Mecburen bekleyeceksiniz ya da alternatif bir hastaneden randevu almaya çalışacaksınız. Biliyorsunuz Üsküdar Devlet Hastanesi oldukça yoğun hastanelerden birisi. Geçmiş olsun bu arada.

   Sil
 7. Adsız1:19 ÖS

  Üsküdar hastanesi'nden telefonla randevu almak istiyorum. Bu erandevu sistemleri bana fazla karışık geliyor telefonla 5 dakikada hallederim de 182 yi mi arayacağız yoksa hastanenin telefonu mu aramamız gerekiyor?

  YanıtlaSil
 8. Üsküdar hastanesinden randevu almak istiyordum. Bu sayfada herşeyi açıklamışsınız. Lakin randevu al yazan yere gittiğimde sayfa açılmıyor :S

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Adsız2:28 ÖS

   Gerekli düzenlemeler yapılmıştır. İlginize teşekkürler.

   Sil
 9. Adsız2:09 ÖS

  3 gün sonraya randevu alabildim :(

  YanıtlaSil
 10. Tarihçi12:50 ÖÖ

  Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 11. Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 12. Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 13. Adsız9:34 ÖS

  Üsküdar devlet hastanesinden randevu almak için nereyei tıklamak lazım ?

  YanıtlaSil
 14. Neşet3:47 ÖÖ

  Evet randevu olayı gerçekten çok güzel olmuş....

  YanıtlaSil

KIRŞEHİR MHRS RANDEVU