Pazartesi, Ağustos 26, 2013

Ambarlı Sağlık Ocağı Asm Randevu


 AMBARLI AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ
Hakkında:
Randevular.org tarafından hazırlanan bu sayfada Ambarlı Aile Sağlığı Merkezi'ne ait adres,iletişim ve randevu alma bilgileri yer almaktadır.
E-Randevu:

Hemen üstte yer alan bağlantıyı tıkladığınız zaman açılacak olan sayfada Sağlık Ocağı'ndan randevu almak için gereken bilgiler adım adım anlatılmaktadır. 

Telefonla Randevu:
Dilerseniz internetten randevu almak yerine telefonla da randevu alabilirsiniz. Bunun için 182 numaralı Alo 182 Mhrs randevu çağrı merkezini telefonla aramanız gerekmektedir. 
Adres :
AMBARLI MAHALLESİ .DR SADIK AHMET CADDESİ NO:181 
Tel :
(0212 694 39 93) 
Web Sayfası:

Ulaşım:
Avcılar-Küçükçekmece minibüsleri veya 76O-76B İett ile
Harita:


Daha Büyük Görüntüle

1 yorum :

  1. Adsız1:28 ÖS

    Ambarlı sağlık ocağı kalabalık oluyor mu? İlk defa gideceğim kalabalık olmuyorsa boşuna randevu almayalım

    YanıtlaSil

Türkiye'nin en çok ziyaret edilen randevu blogu Randevular.org fikirlerinize önem vermektedir. Hastane randevu, mhrs randevu, sağlık ocağı randevu, tapu randevu,özel hastane randevu işlemleriniz hakkında merak ettiklerinizi buradan bize iletebilirsiniz.

Sitemizde yorum yapabilmek için üyelik gerekmemektedir. Yorum yapabilmek Yorumlama Biçimi'nden Adı/URL yazan yeri seçin. URL yazan kısmı boş bırakın ve yorumunuzu yapın. İsminizi vermek istemezseniz aynı yerden anonim seçeneğini seçerek yorumunuzu gönderin.

*Randevular.org sitesinde yer alan tüm bilgiler ziyaretçilerine kolaylık oluşturmak amacıyla internetten derlenerek oluşturulmuştur.