Pazartesi, Ağustos 26, 2013

Avcılar 2 Nolu Sağlık Ocağı Asm Randevu

 AVCILAR 2 NOLU AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ
Hakkında:
Randevular.org tarafından hazırlanan bu sayfada Avcılar 2 Nolu Aile Sağlığı Merkezi'ne ait adres,iletişim ve randevu alma bilgileri yer almaktadır.
Mhrs Randevu:

Hemen üstte yer alan bağlantıyı tıkladığınız zaman açılacak olan sayfada Avcılar 2 Nolu Sağlık Ocağı'ndan randevu almak için gereken bilgiler adım adım anlatılmaktadır. 

Telefonla Randevu:
Dilerseniz internetten randevu almak yerine telefonla da randevu alabilirsiniz. Bunun için 182 numaralı Alo 182 Mhrs randevu çağrı merkezini telefonla aramanız gerekmektedir. 
Adres :
Denizköşkler Mahellesi.Dr.Sadık Ahmet Caddesi.Seyit Sanlı Sokak No:3/B 
Tel :
80212) 676 12 36
Web Sayfası:

Ulaşım:
Avcılar-Küçükçekmece Minibüsleri ile
Harita:
-

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Türkiye'nin en çok ziyaret edilen randevu blogu Randevular.org fikirlerinize önem vermektedir. Hastane randevu, mhrs randevu, sağlık ocağı randevu, tapu randevu,özel hastane randevu işlemleriniz hakkında merak ettiklerinizi buradan bize iletebilirsiniz.

Sitemizde yorum yapabilmek için üyelik gerekmemektedir. Yorum yapabilmek Yorumlama Biçimi'nden Adı/URL yazan yeri seçin. URL yazan kısmı boş bırakın ve yorumunuzu yapın. İsminizi vermek istemezseniz aynı yerden anonim seçeneğini seçerek yorumunuzu gönderin.

*Randevular.org sitesinde yer alan tüm bilgiler ziyaretçilerine kolaylık oluşturmak amacıyla internetten derlenerek oluşturulmuştur.