Perşembe, Ağustos 15, 2013

Çekirge Devlet Hastanesi Randevu Alma

ÇEKİRGE DEVLET HASTANESİ
Hakkında:

Mhrs Randevu:
Çekirge Devlet Hastanesi'nden MHRS sistemini kullanarak randevu almak için üstteki bağlantıyı kullanın. Açılacak olan sayfada mhrs randevu sistemi ile online olarak internetten randevu alma işlemleri açıklanmaktadır. Gerekli adımları takip ederek kolayca randevu alabilirsiniz.

Telefonla Randevu:
MHRS Alo 182

Dilerseniz telefonla da Çekirge Devlet Hastanesi'nden randevu alabilirsiniz. Alo 182 Mhrs telefonla randevu çağrı merkezi hakkında detaylı bilgilere üstteki sayfadan ulaşabilirsiniz.
Laboratuar Tahlil Sonuçları-
Laboratuvar sonuçları için burayı tıklayın.
Çekirge Devlet Hastanesi İstatistikleri
Taburcu Olan37.578
Ölen894
Yatılan Gün Sayısı167.862
A Grubu Ameliyatlar1.454
B Grubu Ameliyatlar5.848
C Grubu Ameliyatlar8.092
D Grubu Amaliyatlar6.948
E Grubu Ameliyatlar3.674
Yapılan Normal Doğum1.252
Yapılan Müdahaleli Doğum12
Mevcut Yatak525
Poliklinik Sayısı851.937
Yatak İşgal Oranı (%)87,60
Bir Hastanın Ortalama Kalışı (gün)4,47
*Çekirge Devlet Hastanesi'ne ait 2011 yılı istatistikleri.
E-Reçete 
-
Adresi
Hüdavendigar Mahallesi. Mutluevler Nazlı Caddesi. Osmangazi/Bursa
Telefonu
(0224) 239 36 36
Faks
(0224) 233 41 01
Web Sayfası:
www.bcdh.gov.tr
Ulaşım
-
Harita


Daha Büyük Görüntüle

12 yorum :

 1. Adsız5:22 ÖS

  Çekirge Devlet Hastanesi Bursa'nın en kalabalık hastanelerinden biri. Gerçi en iyi hastanelerinden biri olmasının kesinlikle bununla alakası var. Herkes ona gidiyor. Doktorları falan çok yardımsever. Ama dediğim gibi çok kalabalık. Neyse kesinlikle randevu alacağınız zaman birkaç gün önceden alın. Yoksa dolu oluyor. Randevuları çok yoğun yani.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Eskiden bu hastaneden daha kolay randevu alınıyordu. Mhrs'ye geçti ne zaman baksam bütün klinikler hep yoğun dolu. Eskiden alınıyordu.

   Sil
 2. Arkadaşlar haksızlık yapmayalım. Hepimiz biliyoruz eskiden hastaneye gitmek işkence gibiydi. Saattlerce bekler bekler geri dönerdik. Son on senedir sağlık sistemi Türkiye'den de hızlı bir gelişme gösterdi. Hastanelerin kalitesi arttı. İnsanlar devlet hastanesine uğramaya korkardı. Sıra bekler neler neler çekerdi. Şimdi bu randevu sistemi ile insan gibi hastaneye gidiyoruz. Tarihi belli saati belli. Doktoru bile kendimiz seçiyoruz. Evet bazen yoğunluk olursa randevu almak zorlaşıyor ama gerçekçi de olalım burası kabalaık bir ülke. Onlarca hastane var. E talep olanlarda dünyanın her yerinde yoğunluk yaşanıyor. Ben almanyada da kaldım. Hep onlara özenirdim hiç sıra mıra olayı yoktu onlarda kaç sene önceden randevu alma sistemi vardı. Keşke türkiye de de olsa derdim hep. Sağolsun büyüklerimiz düşündü ve mhrs denen hizmeti halka sundu. Sağlık alanında yaşanan gelişmeleri kimse gözardı edemez.

  Çekirge devlet hastanesi de bu gelişmelerden nasibini aldı. Eskiden hatırlıyorum burası de şimdiki gibi değildi. Randevu almadan önce yani bu sistem yokken insanların ne çektiğini Allah bilir. Valla iyiki yapıldı bu sistem. He hataları yok mu tabiki var. Ama bunlar zamanla hallolacak basit hatalar. Sistem tıkır tıkır çalışıyor valla.

  YanıtlaSil
 3. Çekirge devlet hastanesinden online randevu almak istiyorum. Bu siteyi buldum. Aslında ilk olarak mhrs sitesine girdim ama orası bana çok karışık geldi . Neyse burası sağolsun herşeyi güzel güzel anlatmış. Anlatılanları yaptım gerçi yapmak benim için 1 saat sürdü. Yok üye ol yok onu seç yok bu klinik yok doktoru seç.. Neyse hepsini yaptıktan sonra kulak burun boğaza gidecektim ama 15 gün sonrasına randevu alabildim anca. Nedir yani tamam randevu ile sıra beklemeden gitmek çok güzel ama 15 günde biraz insafsızlık 15 güne kadar benim hastalığım geçer..

  YanıtlaSil
 4. Adsız12:49 ÖS

  Çekirge devlet hastanesi listede bulamadım nasıl randevu alacağım acil yardım lütfen

  YanıtlaSil
 5. Dilek Y.2:32 ÖS

  Hastanenin randevu sayfası açılmıyor. Lütfen yardımcı olun... İşim çok acil...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Randevu sayfası değişmiş. Gerekli düzeltmeler yapıldı. Sorunsuz bir şekilde randevu alabilirsiniz.

   Sil
 6. Adsız4:19 ÖS

  Çekirge devlet hastanesi doktorlarına buradan teşekkür etmek istedim. Hepsi gerçekten pırıl pırıl insanlar. Allah hepsinden razı olsun.

  YanıtlaSil
 7. Adsız4:12 ÖS

  Bursa çekirge devlet hastanesi hep çok dolu !

  YanıtlaSil
 8. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 9. Burak B.6:35 ÖS

  Ben geçen hafta psikiyatri kliniğine gittim. Öyle çok kalabalık falan değil. Üstelik randevu saatinden 15 dakika önce hastanede olduğumdandır belkide hiç sıra falan yok. Kalabalık da değil. Doktorlar da çok ilgililer Allah razı olsun valla.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Diyar.6:36 ÖS

   Bencede Bursa'nın en iyi hastanelerinden biri...

   Sil

KIRŞEHİR MHRS RANDEVU