Pazartesi, Ağustos 26, 2013

İçerenköy Sağlık Ocağı Asm Randevu

  İÇERENKÖY AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ
Hakkında:
Randevular.org tarafından hazırlanan bu sayfada
İçerenköy Aile Sağlığı Merkezi'ne ait adres,iletişim ve randevu alma bilgileri yer almaktadır.
Mhrs Randevu:

Hemen üstte yer alan bağlantıyı tıkladığınız zaman açılacak olan sayfada İçerenköy Sağlık Ocağı'ndan randevu almak için gereken bilgiler adım adım anlatılmaktadır. 

Telefonla Randevu:
Dilerseniz internetten randevu almak yerine telefonla da randevu alabilirsiniz. Bunun için 182 numaralı Alo 182 Mhrs randevu çağrı merkezini telefonla aramanız gerekmektedir. 
Adres :
İçerenköy Mahallesi. Oyacı Sokak.Karslı Ahmet Caddesi. NO:16/B ATAŞEHİR / İSTANBUL 
Tel :
(0216) 577 01 01
Web Sayfası:

Ulaşım:
319 İett ile veya Dudullu/Bostancı Minibüsü ile
Harita:


Daha Büyük Görüntüle

2 yorum :

  1. Yarın doktora yani daha doğrusu aile hekimime gitmem gerekiyor. İçereneköye yeni taşındım. Aile hekimim burada gözüküyor yani içerenköy sağlık ocağında. İlla randevu almak şart mı ben randevusuz gidiyordum eskiden ?

    YanıtlaSil
  2. Adsız6:28 ÖS

    İçerenköy Sağlık Ocağı kadrosunda 1 adet aile hekimliği uzmanı, bulunmaktadır. İçerenköy Sağlık Ocağı İstanbul ilinde Karslı Ahmet Cad.oyacı sokakno:16/4 adresinde bulunmaktadır. İçerenköy Sağlık Ocağı bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2165770101 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

    YanıtlaSil

Türkiye'nin en çok ziyaret edilen randevu blogu Randevular.org fikirlerinize önem vermektedir. Hastane randevu, mhrs randevu, sağlık ocağı randevu, tapu randevu,özel hastane randevu işlemleriniz hakkında merak ettiklerinizi buradan bize iletebilirsiniz.

Sitemizde yorum yapabilmek için üyelik gerekmemektedir. Yorum yapabilmek Yorumlama Biçimi'nden Adı/URL yazan yeri seçin. URL yazan kısmı boş bırakın ve yorumunuzu yapın. İsminizi vermek istemezseniz aynı yerden anonim seçeneğini seçerek yorumunuzu gönderin.

*Randevular.org sitesinde yer alan tüm bilgiler ziyaretçilerine kolaylık oluşturmak amacıyla internetten derlenerek oluşturulmuştur.