Çarşamba, Kasım 26, 2014

LEPRA DERİ VE ZÜHREVİ HASTALIKLAR HASTANESİ RANDEVU ALMA

LEPRA DERİ VE ZÜHREVİ HASTALIKLAR HASTANESİ
Hakkında
Hastane 1981 senesinden beri Lepra (Cüzzam) hastalarının teşhis, tedavi ve takipleri için Sağlık Bakanlığı İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi ve Cüzzamla Savaş Derneği ile yapılan üçlü protokol anlaşmasıyla tüm Lepra hastalarına hizmet vermektedir. Hastanemizin kuruluşundan önce de cüzzamla ilgili çalışmalarıyla öne çıkan ve 2002 yılında emekliye ayrılan Prof. Dr. Türkan SAYLAN  tam 21 yıl boyunca gönüllü olarak üniversitedeki görevinin yanında hastanemiz başhekimliği görevini başarıyla sürdürmüştür.
 
Hastalar hekim tarafından yapılan ilk muayenelerinde sorunları saptandıktan sonra Lepra hastalığıyla ilgili durumlarının irdelenmesi, gelişmelerinin izlenmesi için hastanenin Fizik Tedavi Rehabilitasyon , Göz , Sosyal Hizmetler ve aktivasyon durumlarının incelenmesi için de Basil Laboratuarına giderler. Hastaların eğer lepra dışında sorunları varsa hastanemiz içindeki Dahiliye, Diş, Cildiye gibi uzmanlık polikliniklerine başvurabilirler.
E- Randevu
Lepra Deri ve Zührevi Hastalıklar Hastanesi randevu almak için üstteki linki tıkladığınız zaman hastanenin MHRS randevu sayfası açılacaktır. Açılacak olan sayfada TC Kimlik Numaranız ile online olarak randevu alabilirsiniz. Eğer MHRS servisine üyeliğiniz yoksa ilk olarak sisteme kaydolmanız gerekmektedir.
Telefonla Randevu
182 (MHRS)
İletişim Bilgileri
Tel: (0212) 570 10 26
Faks: 
Web Sitesi
                    www.leprahastanesi.gov.tr/    
Harita

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

KIRŞEHİR MHRS RANDEVU