Cumartesi, Kasım 22, 2014

METİN SABANCI BALTALİMANI KEMİK HASTALIKLARI HASTANESİ RANDEVU ALMA

METİN SABANCI BALTALİMANI KEMİK HASTALIKLARI HASTANESİ RANDEVU ALMA
Hakkında
Baltalimanı Sarayı 19. yüzyılın ilk yarısında Sadrazam Mustafa Reşit Paşa (1800–1858) tarafından 1600 m2'lik bir alanda iki katlı ve kâgir olarak yaptırılmıştır. Bina, Sultan Abdülmecit'in kızı Fatma Sultan ile evlendirilen, Mustafa Reşit Paşa'nın oğlu Galip Paşa'nın ikametine tahsis edilmiş ve Galip Paşa'nın ölümünden sonra Hazine tarafından satın alınmıştır. 

Mustafa Reşit Paşa'nın Hariciye Nazırlığı döneminde 1838 yılında İngiltere ile takiben Belçika ve Fransa ile Osmanlı Devleti'nin mali alanda çöküşüne zemin hazırlayan ve tarihe Baltalimanı Anlaşması olarak geçen ticari anlaşmaların imzalandığı saray, 1887 yılında II. Abdülhamit'in küçük kız kardeşi Mediha Sultan'a tahsis edilmiştir. 
E- Randevu
Bakırköy Dr.Sadi Konuk Devlet Hastane'sinden randevu almak için üstteki linki tıkladığınız zaman hastanenin MHRS randevu sayfası açılacaktır. Açılacak olan sayfada TC Kimlik Numaranız ile online olarak randevu alabilirsiniz.
Telefonla Randevu
182 (MHRS)
İletişim Bilgileri
Tel: 0212 323 70 70-79

Faks: 
Web Sitesi
Harita

1 yorum :

  1. Adsız1:25 ÖÖ

    Baltalimanı kemik hastanesi hastalara yeterince nazik davranılmayan bir hastane. Gelen insanların kırık kemikle geliyor zaten. Tavsiye etmem kısaca...

    YanıtlaSil

KIRŞEHİR MHRS RANDEVU