Pazar, Aralık 07, 2014

Aziziye Hastanesi Randevu

Aziziye Hastanesi
Hakkında
Randevular.org tarafından hazırlanan bu sayfada Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi Aziziye Hastanesi 'nin adresi, telefon numarası, randevu alma sistemi hakkında bilgiler yer almaktadır. Bu sayfada yer alan bilgiler çeşitli kaynaklardan derlenerek oluşturulmuştur.
MHRS Online Randevu

Aziziye Hastanesi randevu almak için üstteki linki tıkladığınız zaman hastanenin MHRS randevu sayfası açılacaktır. Açılacak olan sayfada TC Kimlik Numaranız ile online olarak randevu alabilirsiniz. Eğer MHRS servisine üyeliğiniz yoksa ilk olarak sisteme kaydolmanız gerekmektedir.
Hastane hakkında sitelerinden alıntılanan bilgi:" Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi, 13 Şubat 1966 tarihinde şu anda Devlet Hastanesi olarak hizmet vermekte olan Sağlık Bakanlığı Numune Hastanesi`nde eğitim, muayene ve tedavi hizmetleri vermeye başlamıştır. Yapımı tamamlanarak hizmete giren üniversite kampusu içindeki Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi, Araştırma Hastanesi adıyla 01 Ocak 1978 tarihinden itibaren hizmetleri devralmıştır. 
Uzun yıllar Erzurum ve çevredeki yaklaşık 11 ilin sağlık hizmetleri ile birlikte tıp öğrencisi ve uzmanlık eğitimleri bu hastanemizde yürütülmüştür. Bölgedeki diğer hastanelerden gelen ya da doğrudan başvuran hastalar için bir referans kurum veya son başvuru merkezi olma zorunluluğu yıllar içinde hastanemizin yükünün aşırı derecede artmasına neden olmuş ve bu durum kurum yöneticilerini yeni arayışlara itmiştir.
Yenişehir semti girişinde Milli Savunma Bakanlığı`na bağlı bir eğitim hastanesi olarak yapımına başlanan ve inşaatının bitmesine rağmen faaliyete geçmeyen Mareşal Çakmak Hastanesi Milli Savunma Bakanlığı Üniversite yönetiminin görüşmeleri sonucu 20 Ağustos 1994 tarihinde yapılan bir protokolle Atatürk Üniversitesi`ne devredilmiştir. 9 Ocak 1997 tarihinde hasta tedavi hizmetine başlamıştır. 2001 yılında Yakutiye Araştırma Hastanesi`nin yanında yapılan yeni hizmet binamız 2009 yılının Ekim ayında tamamlanmış olup Yakutiye Araştırma Hastanesi yeni binasında hizmet vermeye başlamıştır. "
Telefonla Randevu

İletişim Bilgileri
Adres:

Telefon:(0442) 316 63 33
Faks:(0442) 316 63 40
Web Sitesi
   
Harita

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

KIRŞEHİR MHRS RANDEVU