Cumartesi, Aralık 06, 2014

Çal Devlet Hastanesi Randevu

Çal Devlet Hastanesi
Hakkında
Randevular.org tarafından hazırlanan bu sayfada Çal Devlet Hastanesi'nin adresi, telefon numarası, randevu alma sistemi hakkında bilgiler yer almaktadır. Bu sayfada yer alan bilgiler çeşitli kaynaklardan derlenerek oluşturulmuştur.
MHRS Randevu
Çal Devlet Hastanesi randevu almak için üstteki linki tıkladığınız zaman hastanenin MHRS randevu sayfası açılacaktır. Açılacak olan sayfada TC Kimlik Numaranız ile online olarak randevu alabilirsiniz. Eğer MHRS servisine üyeliğiniz yoksa ilk olarak sisteme kaydolmanız gerekmektedir.
Hastane hakkında sitelerinden alıntılanan bilgi:" Daha önce Sağlık Grup Başkanlığı binasında  Sağlık Merkezi olarak hizmetine  devam etmekte olan hastanemiz 2001 yılında Çal Devlet Hastanesi bünyesine geçerek Sağlık Merkezi Personeli ile birlikte Çal Devlet Hastanesi binasına taşınmıştır.Hastanemiz Denizli Sağlık Müdürlüğü ve Sağlık Bakanlığına bağlı olarak hizmet vermektedir.
     Hastanemiz 2001 yılından itibaren Çal merkez,köy ve kasabaları ile Baklan,Bekilli ilçelerine en yakın hastane olması sebebiyle geniş bir nüfusa hizmet vermektedir.İlçemiz 32 yerleşime sahiptir. Bunlardan 23 adedi köy,8 adedi de kasabadır.
     İlçemizin nüfus dağılımı aşağıdaki gibidir.
      2001 yılında 50 yataklı olarak hizmete açılan bina 2008 yılında Sağlık Bakanlığı tarafından hastanemizde uzman doktor eksikliğinden dolayı hasta yatış oranının düşüklüğü sebebiyle diğer ilçe hastaneleri gibi yatak sayıları azaltılarak 33 yatağa düşürülmüştür.Halen 33 yataklı olan hastanemizde acile başvuran hastalarımızı  gözlem amacıyla takip ettiğimiz 5 adet de acil müşahede yatağı bulunmaktadır.Hastanemiz 2010 yılında Sağlık Bakanlığı tarafından 25 yatağa düşürülmüştür.
      Hastanemiz en yakın ile 64 km uzaklıktadır. "
Telefonla Randevu
182 MHRS servisinden telefonla randevu almak mümkün. 
İletişim Bilgileri
Adres: İsmailler mah. Sağlık cad. no:45
  ÇAL / DENİZLİ
Telefon:0(258)751 22 44
Faks:0(258)751 30 07

Web Sitesi
           www.caldh.gov.tr/
Harita

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

KIRŞEHİR MHRS RANDEVU