Cumartesi, Aralık 06, 2014

Çameli Devlet Hastanesi

Çameli Devlet Hastanesi
Hakkında
Randevular.org tarafından hazırlanan bu sayfada Çameli Devlet Hastanesi'nin adresi, telefon numarası, randevu alma sistemi hakkında bilgiler yer almaktadır. Bu sayfada yer alan bilgiler çeşitli kaynaklardan derlenerek oluşturulmuştur.
MHRS Randevu
Çameli Devlet Hastanesi randevu almak için üstteki linki tıkladığınız zaman hastanenin MHRS randevu sayfası açılacaktır. Açılacak olan sayfada TC Kimlik Numaranız ile online olarak randevu alabilirsiniz. Eğer MHRS servisine üyeliğiniz yoksa ilk olarak sisteme kaydolmanız gerekmektedir.
Hastane hakkında sitelerinden alıntılanan bilgi:" Çameli Devlet Hastanesi  01.01.1998 senesinde hizmetinize girmiştir ve hala hizmetinizdedir.Hastane 25 yataklı olup aynı anda sizin gibi sevgili halkımıza hizmet vermek amaçlı elimizden gelen herşeyi yapmaktayız.Hastanemiz açık otopark araç kapasitesi 15 araçlıktır.Bir vakaya yetişebilmek için 1 adet hasta nakil ambulansı 1 adet evde bakım ambulansı ve hastane bünyesindeki 112 acil istasyonuyla 1 adet paletli arazi ambulansı 1 adet 112 acil ambulansıyla hizmet vermektedir.Evde bakıma muhtaç  olan hastalarımızı ise evde bakım hizmetleri servisi sayesinde halkımızın evine gidip hizmet vermekteyiz.Bu güne kadar bizi yalnız bırakmayan vatandaşlarımıza teşekkür ederiz..."
Telefonla Randevu
182 MHRS servisinden telefonla randevu almak mümkün. 
İletişim Bilgileri
Adres: Yunuspınarı Mahallesi Deveçukuru Sokak
No:24 20980 Çameli DENİZLİ
Telefon:0(258) 571 64 01
Faks:0(258) 571 52 26

Web Sitesi
       www.camelidh.gov.tr/    
Harita

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

KIRŞEHİR MHRS RANDEVU