Çarşamba, Aralık 03, 2014

ERENKÖY RUH VE SİNİR HASTALIKLARI EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ RANDEVU

ERENKÖY RUH VE SİNİR HASTALIKLARI EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ 
Hakkında
Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kızılay Verem Savaş Derneği’ne ait Sanatoryum olarak hizmet vermekte iken, 01.03.1976 yılında ruh sağlığı hastanesi olarak hizmet vermek üzere Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Sosyal Sigortalar Kurumu Genel Müdürlüğü bünyesinde faaliyete başlamıştır. Tamamı çamlık 98 dönümlük bir alana sahiptir.
Hastane, 19.02.2005 tarihinde Sosyal Sigortalar Kurumu’ndan Sağlık Bakanlığı’na devredilmiştir. Sağlık Bakanlığı’na devir sonrası 16.10.2006 tarihli Sağlık Bakanlığı oluru ile hastanemizin Psikiyatri, Nöroloji ve Çocuk Psikiyatrisi dallarında Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak faaliyet göstermesi uygun görülmüştür. Bu tarihten sonra İstanbul Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak hizmet vermeye başlamıştır.
E- Randevu
Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi randevu almak için üstteki linki tıkladığınız zaman hastanenin MHRS randevu sayfası açılacaktır. Açılacak olan sayfada TC Kimlik Numaranız ile online olarak randevu alabilirsiniz. Eğer MHRS servisine üyeliğiniz yoksa ilk olarak sisteme kaydolmanız gerekmektedir.
Telefonla Randevu
182 (MHRS)
İletişim Bilgileri
Adres: Sinan Ercan Cad. No:29 Kazasker – Erenköy - Kadıköy – 34736 İSTANBUL
Telefon: (216) 302 59 59
Faks: 
Web Sitesi
                  www.erenkoyruhsinir.gov.tr/
Harita

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

KIRŞEHİR MHRS RANDEVU