Pazar, Aralık 07, 2014

Harput Devlet Hastanesi

Harput Devlet Hastanesi
Hakkında
Randevular.org tarafından hazırlanan bu sayfada Harput Devlet Hastanesi'nin adresi, telefon numarası, randevu alma sistemi hakkında bilgiler yer almaktadır. Bu sayfada yer alan bilgiler çeşitli kaynaklardan derlenerek oluşturulmuştur.
MHRS Online Randevu
Harput Devlet Hastanesi randevu almak için üstteki linki tıkladığınız zaman hastanenin MHRS randevu sayfası açılacaktır. Açılacak olan sayfada TC Kimlik Numaranız ile online olarak randevu alabilirsiniz. Eğer MHRS servisine üyeliğiniz yoksa ilk olarak sisteme kaydolmanız gerekmektedir.
Hastane hakkında sitelerinden alıntılanan bilgi:" 1969 yılında Elazığ SSK Hastanesi olarak kurulan hastanemiz 2005 yılında Sağlık Bakanlığı’na bağlı Elazığ Harput Devlet Hastanesi olarak hizmetlerine devam etmiştir.
Hastanemiz 317 yatak, 45 poliklinik, 711 personeliyle birlikte sağlık hizmeti vermektedir. 1993 yılındaki ek bina yapımı, tadilat ve yenilemeler sonucu toplam 4 ana bloktan oluşmaktadır.

Hastanemizin Sağlık Bakanlığı’na devrinden sonra Yoğun Bakım Üniteleri, Endoskopi, Solunum Fonksiyon Testi, Odyoloji, EEG, EMG, Eforlu EKG, Mamografi, Patoloji Laboratuarı, Ameliyathane ,Diyaliz ,Radyoloji ,Kalite ve enfeksiyon Kan Merkezi. Yeni Doğan gibi üniteler açılmış olup bir çok ünitenin de iyileştirme çalışmaları yapılmıştır. "
Telefonla Randevu
182 MHRS servisinden telefonla randevu almak mümkün. 
İletişim Bilgileri
Adres:Esen Tepe Mh.
23200 Elazığ
Türkiye

Telefon:+90 424 218 1908
Faks:
Web Sitesi
Harita

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

KIRŞEHİR MHRS RANDEVU