Cumartesi, Aralık 06, 2014

ILGAZ DEVLET HASTANESİ RANDEVU ALMA

Ilgaz Devlet Hastanesi
Hakkında
Randevular.org tarafından hazırlanan bu sayfada Ilgaz Devlet Hastanesi’nin adres ve iletişim bilgileri, randevu sistemi ve hastane hakkında bilgiler yer almaktadır.
MHRS Randevu
Ilgaz Devlet Hastanesi  randevu almak için üstteki linki tıkladığınız zaman hastanenin MHRS randevu sayfası açılacaktır. Açılacak olan sayfada TC Kimlik Numaranız ile online olarak randevu alabilirsiniz. Eğer MHRS servisine üyeliğiniz yoksa ilk olarak sisteme kaydolmanız gerekmektedir.
Telefonla Randevu
182 MHRS servisi ile randevu alabilirsiniz.
İletişim Bilgileri
Adres: Yukarı Mahalle Nailibaba Caddesi
Sağlık Sokak No: 3/1
ÇANKIRI/Ilgaz
Telefon:0 376 416 10 15 – 13 53
Faks:0 376 416 19 59
Web Sitesi
www.ilgazdh.gov.tr/
Hastane
Hastanenin sitesinden alıntılanan tarihçesi"Ilgaz Devlet Hastanesi 1950 yılında sağlık merkezi olarak hizmete girmiş olup, 1974 yılında hastaneye çevrilmiştir. 1980 yılında ise ana binanın ikinci katı yapılarak yataklı servis olarak günümüze kadar hizmet vermiştir. 2001 yılında inşaatına başlanan ek bina ise 15.12.2007 tarihinde hizmete girmiş olup, 27.11.2008 tarihinde kesin kabulü yapılmıştır.
A Blok birinci katı idari hizmetler, ikinci katı yataklı servis; Dahiliye, Genel Cerrahi, Çocuk Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Aile Hekimliği Servisi ve Doğum Salonu, zemin katı ise Arşiv ve Depo hizmetleri için kullanılmaktadır
B Blok birinci katı Acil Servis ve Ameliyathane hizmetleri, ikinci katı Poliklinik, Laboratuar, Röntgen hizmetleri, Diş Tedavi ve Protez Merkezi, Hasta Hakları Birimi, Bebek Bakım ve Emzirme Odası üçüncü katı ise Eczane hizmetleri için planlandığı şekilde kullanılmaktadır. Ayrıca B blok zemin katı Yemekhane, Morg, Atık Depoları (evsel, tıbbi) ile hizmet vermektedir.
Hastanemiz B Blok 2.katında 2 ünit 2 diş hekimi ile hizmet veren Diş Polikliniği; 2009 yılı Mart ayı itibari ile alt yapı çalışmaları başlatılarak 4 ünit 4 diş hekimi 1 Protez laboratuvarı hizmete girmiş olup, ilgili makamın 22.01.2010 tarihli olurları ile Diş Tedavi ve Protez Merkezi olarak çalışmalara devam edilmesi uygun görülmüştür.
A Blok ile B Blok tüp geçitlerle birleştirilmiştir. İhalesi Sağlık Bakanlığı’nca yapılmış olup, ilgili müteahhit firma tarafından B Bloğun yapımı sırasında A Blok 2007 yılında tadilat görmüştür. Yapılan düzenleme sonrasında hasta odaları ve doğum salonu daha fonksiyonel hale gelmiştir."
Harita

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

KIRŞEHİR MHRS RANDEVU