Salı, Aralık 30, 2014

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ RANDEVU ALMA

Kocaeli Üniversitesi Hastanesi
Hastane Hakkında
Kocaeli Üniversitesi Hastanesi'nin adresi, telefon numarası, mhrs randevu alma sistemi hakkında bilgiler yer almaktadır. Randevular.org tarafından hazırlanmış olan bu sayfada bulunan bilgiler webde bulunan çeşitli kaynaklardan derlenerek meydana getirilmiştir.
Randevu Alma
Üniversite hastanesinden randevu almak için hemen üstte yer alan randevu alma linkini tıkladığınız zaman açılacak olan sayfada gerekli bilgileri bulacaksınız.


Online Randevu sisteminde  randevu planı 5 günlük düzenlenmektedir.
Anestezi ve Endokrin polikliniği için randevu almak için  salı günleri, diğer poliklinikler için  cuma günleri saat 09 . 00 dan itibaren, randevu günlerini görebilirsiniz.
Online Randevu Sisteminden randevu alamayan hastaların muayene olabilmek için hastane danışmadan numara almaları gerekmektedir. Numaratörler saat 07.00 de açılmaktadır. Numaratörden alınacak numara her poliklinik için sınırlı sayıdadır. 
Online Randevu sisteminden randevu alan hastalar randevu saatinden 10 dakika önce ilgili poliklinik sekreterliğine müracaat etmelidir.


Gelemeyeceğiniz randevularınızı sistemden  İPTAL  etmeyi unutmayınız.


Yatan Hasta ve Acil Hastalar öncelikli olduğu için ; poliklinik hastaları randevu saatlerinde aksama olabilir.

Telefonla Randevu Nasıl Alırım?
-
Hastanenin İletişim Bilgileri
Adres: Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi KOÜ Umuttepe Yerleşkesi Eski İstanbul Yolu 10 km 41380 Kocaeli
Telefon: 0262 303 75 75 
Faks: 0262 303 80 03 
Hastanenin Web Sitesi
 hastane.kocaeli.edu.tr/
Harita

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

KIRŞEHİR MHRS RANDEVU