Cumartesi, Aralık 06, 2014

KURŞUNLU İLÇE HASTANESİ

Kurşunlu İlçe Hastanesi
Hakkında
Randevular.org tarafından hazırlanan bu sayfada Kurşunlu İlçe Hastanesi’nin adres ve iletişim bilgileri, randevu sistemi ve hastane hakkında bilgiler yer almaktadır.
MHRS Randevu
Kurşunlu İlçe Hastanesi randevu almak için üstteki linki tıkladığınız zaman hastanenin MHRS randevu sayfası açılacaktır. Açılacak olan sayfada TC Kimlik Numaranız ile online olarak randevu alabilirsiniz. Eğer MHRS servisine üyeliğiniz yoksa ilk olarak sisteme kaydolmanız gerekmektedir.
Telefonla Randevu
182 MHRS servisi ile randevu alabilirsiniz.
İletişim Bilgileri
Adres: Yeşil Mah., Hastane Cd, Kurşunlu Merkez
Telefon:(0376) 465 2026
Faks:
Web Sitesi
www.kursunluih.gov.tr
Hastane
Hastanenin sitesinden alıntılanan tarihçesi "Kurşunlu İlçe Hastanesi şehir merkezinde 6724  m²  arsa içinde 4567  m² kapalı alanı olan E1 kategorisi 20 yatak  kapasitesine sahip , ilçeye ve komşu ilçelere de hizmet veren bir hastanedir.Bünyesinde Diyaliz Ünitesi barındırması nedeniyle farklılığını hissettirmektedir.

Hasta odalarımız 2’şer kişilik 8 oda ve tek kişilik 4 odalı olup, televizyon,dijital uydu sistemi, dolap, banyo ve tuvalet  mevcuttur. Tüm yataklı servis katlarında hasta konsültasyon odası, gündüz odaları ve bu odalarda buzdolabı bulunmaktadır. Tüm yataklı servislerimizde tansiyon aleti, merkezi oksijen-vakum  ve çağrı sistemi mevcuttur ."
Harita

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

KIRŞEHİR MHRS RANDEVU