Cumartesi, Aralık 06, 2014

Mecitözü Devlet Hastanesi Randevu

Mecitözü Devlet Hastanesi
Hakkında
Randevular.org tarafından hazırlanan bu sayfada Mecitözü Devlet Hastanesi’nin adres ve iletişim bilgileri, randevu sistemi ve hastane hakkında bilgiler yer almaktadır.
MHRS Randevu
Mecitözü Devlet Hastanesi randevu almak için üstteki linki tıkladığınız zaman hastanenin MHRS randevu sayfası açılacaktır. Açılacak olan sayfada TC Kimlik Numaranız ile online olarak randevu alabilirsiniz. Eğer MHRS servisine üyeliğiniz yoksa ilk olarak sisteme kaydolmanız gerekmektedir.
Telefonla Randevu
182 MHRS servisi ile randevu alabilirsiniz.
İletişim Bilgileri
Adres:Sarıdede Mahallesi Ceyhan Sokak. Mecitözü / ÇORUM
Telefon:0364 461 43 03 - 04 - 05 - 06
Faks:0364 461 22 66
Web Sitesi
www.mecitozudh.saglik.gov.tr/
Hastane
Hastan hakkında bilgi:"5 Pratisyen Hekim, 22 Hemşire, 7 Ebe, 3 Sağlık Memuru, 6 Acil Tıp Teksinyeni, 5 Laboratuvar Teknisyeni, 4 Röntgen Teknisyeni, 3 Tıbbi Sekreter, 4 V.H.K.İ, ve 4 Hizmetli Personellerinden oluşan tecrübeli kadrosuyla hedef nufusu olan, ilçemiz ve bağlı köyleriyle birlikete yaklaşık 19.000 nufüsa hizmet vermektedir. Hastanemiz Hemodiyaliz ünitesi aynı anda 3 hastaya hizmet verebilmektedir. Ortalama yılda 10 Diyaliz Hastası bu hizmetten faydalanmaktadır.
Hastanemizde aynı zamanda hizmet kalitesini ve hızını arttırmak amacaylı yapılan ihaleler kapsamında; 9 Adet Temizlik personeli, 4 Adet Güvenlik personeli ve 3 Adet Yemekhane personelide görev yapmakta ve hastalarımıza hizmet vermektedir."
Harita


Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

KIRŞEHİR MHRS RANDEVU