Pazar, Aralık 07, 2014

Palu Devlet Hastanesi

Palu Devlet Hastanesi
Hakkında
Randevular.org tarafından hazırlanan bu sayfada Palu Devlet Hastanesi'nin adresi, telefon numarası, randevu alma sistemi hakkında bilgiler yer almaktadır. Bu sayfada yer alan bilgiler çeşitli kaynaklardan derlenerek oluşturulmuştur.
MHRS Online Randevu
Palu Devlet Hastanesi randevu almak için üstteki linki tıkladığınız zaman hastanenin MHRS randevu sayfası açılacaktır. Açılacak olan sayfada TC Kimlik Numaranız ile online olarak randevu alabilirsiniz. Eğer MHRS servisine üyeliğiniz yoksa ilk olarak sisteme kaydolmanız gerekmektedir.
Hastane hakkında sitelerinden alıntılanan bilgi:"Hastanemiz 4616 m2 bir arsa üzerine 1966 yılında kurulmuştur .Hastanemiz üç kattan oluşmaktadır.

Bodrum katta Acil servis Müşahade odaları Hasta kabul Genel Tüketim depoları Arşiv Kantin Kalorifer Kazanı Morg Gasil hane olarak
hizmet vermektedir.Zemin katta Poliklinikler Radyoloji birimi Hasta hakları Emzirme odası Aile planlama odası  Laboratuar Kalite performans Birimi
Eczane bulunmuktadır.1.Kat servisler ve idari bölümden oluşmaktadır.Hastanemiz 2009 haziran ayında yapım onarım ve güçlendirme çalışmalarına başlamıştır.
2010 ocak ayı itibariyle tadilat ve yapım onarım düzenlemeleri büyük ölçüde tamamlanarak hastanemizde hizmet vermeye başlanmıştır.
Tadilat sonrasında hastanemizin tüm birimlerinde yenilikler yapılmış ve hasta çalışan güvenliği kapsamında verimli projelere imza atılmıştır.  "
Telefonla Randevu
182 MHRS servisinden telefonla randevu almak mümkün. 
İletişim Bilgileri
Adres:Numune mahallesi Hastane Cad
PK:23500  Palu/ELAZIĞ

Telefon:+90 (424) 651 29 19
Faks:+90 (424) 651 23 23
Web Sitesi
Harita

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

KIRŞEHİR MHRS RANDEVU