Pazar, Aralık 07, 2014

Uzunköprü Devlet Hastanesi

Uzunköprü Devlet Hastanesi
Hakkında
Randevular.org tarafından hazırlanan bu sayfada Uzunköprü Devlet Hastanesi'nin adresi, telefon numarası, randevu alma sistemi hakkında bilgiler yer almaktadır. Bu sayfada yer alan bilgiler çeşitli kaynaklardan derlenerek oluşturulmuştur.
MHRS Online Randevu
Uzunköprü Devlet Hastanesi randevu almak için üstteki linki tıkladığınız zaman hastanenin MHRS randevu sayfası açılacaktır. Açılacak olan sayfada TC Kimlik Numaranız ile online olarak randevu alabilirsiniz. Eğer MHRS servisine üyeliğiniz yoksa ilk olarak sisteme kaydolmanız gerekmektedir.
Hastane hakkında sitelerinden alıntılanan bilgi:"Hastanemiz 1955 yılında faaliyete başlamıştır. İlçemiz Muradiye Mahallesi, 19 Mayıs caddesindeki adresinde halen faaliyetini sürdürmektedir. Sağlık Bakanlığı’na tahsisi yapılmış 14.800 metrekare arsa üzerinde bulunan merkez binalarımız ve 13.125 metrekare arsa üzerinde bulunan ek binamız ile birlikte halen toplan 4 binada hizmet vermektedir. 1989 yılında devlet-vatandaş işbirliği ile temeli atılmış olan 50 yataklı ek hastane binamızın yapımı tamamlanmış ve kadro yatak sayımız 2005 yılında 200’e yükselmiştir.
                200 yatak kapasitesiyle hizmete devam ederken, merkez binamızda Acil, Ameliyathane, Yoğun bakım, Hemodiyaliz üniteleri ve genel tadilat işleri ihalesi 2005 yılı Eylül ayında yapılmıştır. 24/12/2006 tarihinden itibaren hastalarımız, merkez binamız servislerinde Avrupa Standartlarında, 2 kişilik, telefon, banyo ve tuvaletli hasta odalarında sağlık hizmeti almaya başlamışlardır. Acil servis 2006 yılı Ekim ayı içerisinde modernize edilmiş olarak yeni yerinde sağlık hizmeti sunmaya başlamıştır.
                5283 sayılı, Bazı Kurum ve Kuruluşlarına ait Sağlık Birimlerinin Sağlık Bakanlığı’na devri ile ilgili kanun gereği, ihalesi yapılmış olarak devralınan ve devir işleminden sonra gerçekleştirilen tadilat çalışmaları neticesinde Avrupa Standartlarına ulaştırılan ek binamız
Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği, Yeni Doğan Yoğun Bakım kliniği, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Kliniği, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon kliniği ile hastanemiz baş tabipliğine bağlı olarak hizmet vermeye başlamıştır.

HİTAP ETTİĞİ İNTERLANDI ve NÜFUSU
İlçemiz; Avrupa- Edirne-İzmir yol güzergâhında bulunmaktadır. İlimiz ilçelerinden Meriç’te hastane bulunmamaktadır. İlçemiz merkez ve köyleri ve Meriç ilçesi merkez ve köyleri de değerlendirmeye alındığında yaklaşık 86.000 kişiye sağlık hizmeti vermektedir.

ANA Ve EK BİNALAR ve DİĞER MÜŞTEMİLATIN İHTİVA ETTİĞİ BİRİMLER:

HİZMET BİNALARI:
                Hastanemiz merkez binaları ve S.S.K dan devralınan ek binamız ile birlikte sağlık hizmeti vermektedir. 2 bina arasında yaklaşık 2.5 km mesafe vardır. Her iki binamızda da hizmet fonksiyonları aksamadan devam etmektedir.  "
Telefonla Randevu
182 MHRS servisinden telefonla randevu almak mümkün. 
İletişim Bilgileri
Adres:

Telefon:
Faks:
Web Sitesi
    
Harita

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

KIRŞEHİR MHRS RANDEVU