Pazartesi, Kasım 17, 2014

Tapu Randevu Alma

TAPU RANDEVU ALMA
Tapu randevu almak için heman altta yer alan linki tıklayın.
Üstteki sayfaya gidin. Daha sonra açılacak olan sayfada kullanıcı sözleşmesi yer almaktadır. Onu okuduktan sonra hemen altta yer alan güvenlik kodunu girin. Giriş kısmını tıklayın. Diğer adımda sizden iletişim bilgilerinizi istenecek ( TC Kimlik, Ad,Soyad vs). Bunları sisteme girdikten sonra tapu müdürlüğü seçiminizi yapın. Daha sonraki adımda sizden işlem seçimi yapmanız istenecektir. Ve sonraki adımda randevu almak istediğiniz tarihi seçin. En son olarak randevu işleminizi onaylayın. Sistem bu kadar basit.

MHRS Randevu Alma

MHRS RANDEVU ALMA
Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) ile randevu almak çok kolay. İnternetten , telefonla veya doğrudan hastanelerden mhrs randevu almak mümkün. Hemen altta yer alan linki tıkladığınız zaman açılacak olan sayfadan online olarak randevu alabilirsiniz.
İnternetten MHRS Randevu Nasıl Alınır?

MHRS sistemi ile internetten randevu almak için hemen üstte yer alan bağlantıyı tıklayın. MHRS randevu sistemine giriş yapın.  Merkezi Hekim Randevu Sistemine ilk defa giriş yapılırken her vatandaş için ayrı bir hesap açılır. Bunun için gerekli yönlendirme adımları takip edilir. Hesap açıldıktan sonra "Randevu Al" butonunu kullanarak T.C. kimlik numarası ve belirlenen şifre ile giriş yapılır. İstenilen hastane, poliklinik ve hekim tercihi yapılarak randevu alınır. Mobil Cihaz Kullanarak; MHRS Mobil uygulaması IOS, Android, Windows ve Blackberry işletim sistemine sahip mobil cihazların uygulama marketlerinden indirilerek kullanılır. Merkezi Hekim Randevu Sistemi'ne ilk kez giriş yapılırken her vatandaş için ayrı bir hesap açılır. Bunun için ilgili yönlendirme adımları takip edilir. Hesap açıldıktan sonra T.C. kimlik numarası ve belirlenen şifre ile giriş yapılır. İstenilen hastane, poliklinik ve hekim tercihi yapılarak randevu alınır. 
Telefonla MHRS Randevu Nasıl Alınır? 

MHRS sisteminden telefonla randevu almak için ALO 182 aranabilir. 
Ev, iş, ankesör ve cep telefonlarından ALO 182 aranır. Çağrıyı karşılayan operatöre hastanın T.C. Kimlik Numarası verilir. Randevu talep edilen hastane, poliklinik ve varsa hekim tercihleri operatöre bildirilir. Operatör uygun tarih ve saat dilimlerini vatandaşa bildirir. Vatandaş seçimini yaparak randevusunu alır. 

Hastanede MHRS Randevu Nasıl Alınır? 

Hastane İçi Randevu Alımı; Hastanelerde görevlendirilen personel yardımı ile kontrol ve konsültasyon randevuları yanında muayene randevusu da alınabilir.


* Randevular.org tarafından hazırlanan bu sayfa ziyaretçilerine kolaylık sunmak için hazırlanmıştır. Adı geçen kurumlarla Randevular.org'un bağlantısı yoktur.

Ayrıca farklı işlemler için detaylı bilgileri edinebileceğiniz sayfalar altta yer almaktadır:

MHRS Randevu ücreti ne kadar?
MHRS Şifremi unuttum.
MHRS Randevu İptal.
MHRS Randevu Görüntüleme.

MHRS Randevu Görüntüleme

Sağlık Bakanlığı Türkiye'de daha etkin ve verimli bir şekilde sağlık hizmetlerine ulaşılması amacı ile Sağlıkta Dönüşüm Projesini yürürlüğe koymuş ve bu program kapsamındaki çalışmaları büyük ölçüde gerçekleştirmiştir. Bu programın en önemli çalışmalarından biri de Merkezi Hekim Randevu Sistemi'dir.

http://hastanerandevu.gov.tr adresinden randevu al bölüme girdiğinizde, Kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra sağ taraftaki "Randevu Geçmişi" kısmından randevularınızı görebilirsiniz.

Randevular.org mhrs hakkında bütün bilgileri bir araya getirmektedir.

MHRS Şifremi Unuttum

MHRS Şifremi Unuttum Nasıl Öğrenebilirim?

http://hastanerandevu.gov.tr adresinden randevu al bölüme girdiğinizde, daha önceden üyelik kaydı oluşturmuşsanız "Parolamı Unuttum" bölümüne geliniz.

Burada üç şekilde şifrenizi öğrenebilirsiniz;

1- E-posta bölümünde T.C. kimlik numaranızı ve e-postayı yazınız; parolanız e-mailinize gönderilecektir.
2- SMS bölümünde sisteme kayıtlı cep numaranızı yazınız ve telefonunuza parolanız sms olarak gelecektir.
3- Eğer ilk iki yoldan herhangi biriyle parola öğrenmeyi deneyip uyumsuzluk uyarısı alırsanız, açılan ekrandan "Detaylı Kimlik Bilgileri" ile hatırlat bölümüne bilgilerinizi girerek parolanıza erişebilirsiniz.


Randevular.org ile mhrs randevu işlemleri hakkında herşeyi öğreneceksiniz.

MHRS Randevu Ücreti Ne Kadar?

MHRS ücreti ne kadar? Ziyaretçilerimiz tarafından en çok merak edilen konulardan biri.

ALO 182 Randevu Hattı acil aramalar kapsamında olmadığından ücretlidir.
Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) ücretlendirmede ana kuralları ve üst sınırı belirlemektedir. Hem sabit hatlardan hem de cep telefonlarından 182' yi aramak sabit bir telefon hattını aramakla eşdeğerdir. BTK' ya göre Türkiye' de sabit hatları aramak dakikası en fazla 46,25 kuruştur. Türk-Telekom dakikası 7-15 kr. arası ücretlendirme yapmakta olup, tarifeler değişebilmektedir. GSM firmaları da BTK' nın belirlediği bu üst sınırı geçemez.

Ayrıca vatandaşlarımız sözleşme veya paketlerinde geçerli olan bedava dakikalarını da kullanabilmektedirler.
Sağlık Bakanlığı' nın bu hat üzerinden gelir elde etmesi ya da vatandaşların telefon hattına ilave bir ücretin faturalandırılması söz konusu değildir. İnternet ve akıllı cihazlar (cep telefonu, tablet vs.) üzerinden alınan randevular ise ücretsizdir.

Özetlemek gerekirse telefonla randevu almak ÜCRETLİDİR. İnternetten randevu almak ise BEDAVA'dır. BEDAVA MHRS RANDEVU ALMAK İÇİN BURAYI TIKLAYIN.

MHRS Randevu İptal

MHRS sisteminden randevunuzu iptal etmek isterseniz yapmanız gerekenler:


ALO 182 aranarak MHRS randevu iptal içim;
 • Ev, iş, ankesör ve cep telefonlarından 182 numaralı Sağlık Bakanlığı Merkezi Hekim Randevu Sistemi aranır. Bu arama randevu zamanından en az 80 dakika önce yapılmalıdır.
 • 182 numaralı telefonu arayan vatandaş tarafından çağrıyı karşılayan asistana randevu talebinde bulunulan vatandaşın T.C. Kimlik Numarası verilir. Asistan vatandaş bilgilerini doğrular.
 • Vatandaş iptalini istediği randevusunun, tarih ve zamanını asistana iletir. Asistan tarafından ilgili randevu iptal edilir.
Web'den MHRS randevu iptal için;
 • Merkezi Hekim Randevu Sistemi Online Randevu ekranına T.C. Kimlik Numarası ve şifre ile giriş yapılmalıdır.
 • Randevu Geçmişi kısmına tıklayarak alınmış olunan tüm randevu bilgilerine erişilir ve Randevu iptal işlemi bu kısımdan yapılır.
 • Randevu iptali için Randevu iptal kısmına tıklayarak randevu iptal edilir.

Mhrs randevu almak için de bu sayfayı kullanabilirsiniz.

MHRS Randevu Nasıl Alınır?

MHRS sisteminden randevu almak çok kolay. Telefonla veya dilerseniz internetten randevu alabilirsiniz.

ALO 182 aranarak;
 • Ev, iş, ankesör ve cep telefonlarından 182 numaralı Sağlık Bakanlığı Merkezi Hekim Randevu Sistemi aranır.
 • 182 numaralı telefonu arayan vatandaş tarafından çağrıyı karşılayan asistana (canlı operatör) randevu talebinde bulunulan vatandaşın T.C. Kimlik Numarası verilir. Asistan vatandaş bilgilerini doğrular.
 • Vatandaş randevu talebinde bulunduğu hastane, poliklinik ve hekim bilgilerinden en azından hangi polikliniğe gideceğini asistana bildirdikten sonra, asistan uygun tarih ve saat dilimlerini vatandaşa iletir.
 • Vatandaş seçimini yaparak randevusunu alır.
Web'den;
 • Vatandaşlar, 182'nin yanı sıra Online Randevu Sistemi aracılığıyla da randevu alabilmektedir.
 • Vatandaşlar, randevu almak istedikleri Merkezi Hekim Randevu Sistemi kapsamında olan hastanelerin internet sitelerindeki Online Randevu linkine basarak, Vatandaş Giriş ekranından kayıt oluşturup randevu alabilmektedir.

Gerekli tüm bilgileri Randevular.org'da bulabilirsiniz. Mhrs randevu almak isterseniz burayı tıklayın.

MHRS Randevu Sistemi Nedir?

Sağlık Bakanlığı Türkiye'de daha etkin ve verimli bir şekilde sağlık hizmetlerine ulaşılması amacı ile Sağlıkta Dönüşüm Projesini yürürlüğe koymuş ve bu program kapsamındaki çalışmaları büyük ölçüde gerçekleştirmiştir. Bu programın en önemli çalışmalarından biri de Merkezi Hekim Randevu Sistemi'dir.


Merkezi Hekim Randevu Sistemi; vatandaşların Sağlık Bakanlığına bağlı 2. ve 3. basamak Hastaneler ile Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri için Merkezi Hekim Randevu Sistemini Alo182 hattını arayarak canlı operatörlerden veya web üzerinden kendilerine istedikleri hastane ve hekimden randevu alabilecekleri bir uygulamadır.

Acıbadem Sağlık Ocağı Adres ve Telefon

BirimAcıbadem Aile Sağlığı Merkezi
İlçeKADIKÖY
Telefon0216 327 37 70
RandevuAcıbadem Sağlık Ocağı'ndan Randevu Alma
AdresACIBADEM MH.BİLSEL APT.ALTI SALAN BİRSEL SK.NO:128

Acıbadem Sağlık Ocağı ( Resmi adı Acıbadem Aile Sağlığı Merkezi) hakkında randevu alma,telefon,adres gibi bilgiler yer almaktadır.

BOSTANCI SAĞLIK OCAĞI ASM ADRES VE TELEFON

BirimBostancı Aile Sağlığı Merkezi
İlçeKADIKÖY
Telefon0216 380 00 30
RandevuBostancı Sağlık Ocağı Randevu Alma
AdresEMANET SK.NO:33/1 BOSTANCI

Bostancı Sağlık Ocağı'ndan randevu almak için gereken bilgileri Randevular.org'da öğrenebilirsiniz.

DUMLUPINAR SAĞLIK OCAĞI ASM ADRES VE TELEFON

BirimDumlupınar Aile Sağlığı Merkezi
İlçeKADIKÖY
Telefon0216 567 83 82
RandevuDumlupınar Sağlık Ocağı Randevu Alma
AdresMEKTEP SK.MUSTAFA BEY APT.NO:9

Dumlupınar Sağlık Ocağı'ndan randevu almak için gereken bilgileri Randevular.org'da öğrenebilirsiniz.

ERENKÖY SAĞLIK OCAĞI ASM ADRES VE TELEFON

BirimErenköy Aile Sağlığı Merkezi
İlçeKADIKÖY
Telefon0216 411 60 01
RandevuErenköy Sağlık Ocağı Randevu Alma
AdresERENKÖY MH.HACI HAKKI BEY SK.NO:16

Erenköy Sağlık Ocağı'ndan randevu almak için gereken bilgileri Randevular.org'da öğrenebilirsiniz.

FENERBAHÇE SAĞLIK OCAĞI ASM ADRES VE TELEFON

BirimFenerbahçe Aile Sağlığı Merkezi
İlçeKADIKÖY
Telefon0216 414 82 02
RandevuFenerbahçe Sağlık Ocağı Randevu Alma
AdresFENER KALAMIŞ CD.CAMİ LOJMANI NO:69/1

Fenerbahçe Sağlık Ocağı'ndan randevu almak için gereken bilgileri Randevular.org'da öğrenebilirsiniz.

FİKİRTEPE SAĞLIK OCAĞI ASM ADRES VE TELEFON

BirimFikirtepe Aile Sağlığı Merkezi
İlçeKADIKÖY
Telefon0216 346 42 85
RandevuFikirtepe Sağlık Ocağı Randevu Alma
AdresADİLBEY SK.MUHAMMEDİ MESCİİ CAMİ NO:1

Fikirtepe Sağlık Ocağı'ndan randevu almak için gereken bilgileri Randevular.org'da öğrenebilirsiniz.

GÖZTEPE SAĞLIK OCAĞI ASM ADRES VE TELEFON

BirimGöztepe Aile Sağlığı Merkezi
İlçeKADIKÖY
Telefon0216 445 22 91
RandevuGöztepe Sağlık Ocağı Randevu Alma
AdresGÖZTEPE MAH.KARANFİL SOK.NO.26

Göztepe Sağlık Ocağı'ndan randevu almak için gereken bilgileri Randevular.org'da öğrenebilirsiniz.

HACI MUSTAFA TARMAN SAĞLIK OCAĞI ASM ADRES VE TELEFON

BirimHacı Mustafa Tarman Aile Sağlığı Merkezi
İlçeKADIKÖY
Telefon0216 550 06 07
Randevu AlmaHaci Mustafa Tarman Sağlık Ocağı Randevu Alma
AdresKASRI ALİ CD.EĞİTİM MH.NO:37 FİKİRTEPE

Hacı Mustafa Tarman Sağlık Ocağı'ndan randevu almak için gereken bilgileri Randevular.org'da öğrenebilirsiniz.

HASAN PAŞA SAĞLIK OCAĞI ASM ADRES VE TELEFON

BirimHasan Paşa Aile Sağlığı Merkezi
İlçeKADIKÖY
Telefon0216 340 04 64
RandevuHasan Paşa Sağlık Ocağı Randevu Alma
AdresUHUVVET SK.NO:44/A

Hasan Paşa Sağlık Ocağı'ndan randevu almak için gereken bilgileri Randevular.org'da öğrenebilirsiniz.

KADIKÖY 1 NOLU SAĞLIK OCAĞI ASM ADRES VE TELEFON

BirimKadıköy  1 Nolu Aile Sağlığı Merkezi
İlçeKADIKÖY
Telefon0216 373 52 76
RandevuKadıköy 1 Nolu Sağlık Ocağı'ndan Randevu Alın.
AdresMARMARA CD.İPEK APT.NO:28 KOZYATAĞI

Kadıköy 1 Nolu Sağlık Ocağı'ndan randevu almak için gereken bilgileri Randevular.org'da öğrenebilirsiniz.

KADIKÖY 2 NOLU SAĞLIK OCAĞI ASM ADRES VE TELEFON

BirimKadıköy  2 Nolu Aile Sağlığı Merkezi
İlçeKADIKÖY
Telefon0216 445 32 15
RandevuKadıköy 2 Nolu Sağlık Ocağı'ndan Randevu Alın.
AdresKOZYATAĞI MAH. AVŞAR SK. KUTLU NO:17/1 KOZYATAĞI

Kadıköy 2 Nolu Sağlık Ocağı'ndan randevu almak için gereken bilgileri Randevular.org'da öğrenebilirsiniz.

KADIKÖY 3 NOLU SAĞLIK OCAĞI ASM ADRES VE TELEFON

BirimKadıköy  3 Nolu Aile Sağlığı Merkezi
İlçeKADIKÖY
Telefon0216 372 48 72
RandevuKadıköy 3 Nolu Sağlık Ocağı'ndan Randevu Alın.
AdresEMİNALİPAŞA CD.ALPSAR APT.NO:7 SUADİYE

Kadıköy 3 Nolu Sağlık Ocağı'ndan randevu almak için gereken bilgileri Randevular.org'da öğrenebilirsiniz.

KADIKÖY 4 NOLU SAĞLIK OCAĞI ASM ADRES VE TELEFON

BirimKadıköy  4 Nolu Aile Sağlığı Merkezi
İlçeKADIKÖY
Telefon0216 372 03 35
RandevuKadıköy 4 Nolu Sağlık Ocağı'ndan Randevu Alın.
AdresSUYANI SK.APOLUSDUS APT.NO:8/4 SUADİYE

Kadıköy 4 Nolu Sağlık Ocağı'ndan randevu almak için gereken bilgileri Randevular.org'da öğrenebilirsiniz.

KADIKÖY 5 NOLU SAĞLIK OCAĞI ASM ADRES VE TELEFON

BirimKadıköy  5 Nolu Aile Sağlığı Merkezi
İlçeKADIKÖY
Telefon0216 386 22 01
RandevuKadıköy 5 Nolu Sağlık Ocağı'ndan Randevu Alın.
AdresBAĞDAT CD.YILMAZ APT.NO:249/8 KADIKÖY

Kadıköy 5 Nolu Sağlık Ocağı'ndan randevu almak için gereken bilgileri Randevular.org'da öğrenebilirsiniz.

TOZKOPARAN UHUD SAĞLIK OCAĞI ASM ADRES VE TELEFON

BirimTozkoparan Uhud Aile Sağlığı Merkezi
İlçeGÜNGÖREN
Telefon0212 482 76 79
RandevuTozkoparan Uhudu Sağlık Ocağı'ndan Randevu Alın.
AdresTOZKOPARAN MAH. CEVAT AÇIKALIN CAD. NO:14 GÜNGÖREN

Tozkoparan Uhud Sağlık Ocağı'ndan randevu almak için gereken bilgileri Randevular.org'da öğrenebilirsiniz.

GÜNGÖREN SANCAKTEPE SAĞLIK OCAĞI ASM ADRES VE TELEFON

BirimSancaktepe Aile Sağlığı Merkezi
İlçeGÜNGÖREN
Telefon0212 507 00 55
RandevuGüngören Sancaktepe Sağlık Ocağı'ndan Randevu Alın
AdresMERKEZ MAH. ATATÜRK CAD. GEYİK SOK. NO:1/A GÜNGÖREN

Güngören Sancaktepe Sağlık Ocağı'ndan randevu almak için gereken bilgileri Randevular.org'da öğrenebilirsiniz.

SANAYİ SAĞLIK OCAĞI ASM ADRES VE TELEFON

BirimSanayi Aile Sağlığı Merkezi
İlçeGÜNGÖREN
Telefon0212 502 49 95
RandevuSanayi Sağlık Ocağı'ndan Randevu Alın
AdresSANAYİ MAH BALKAN SOK NO:40 GÜNGÖREN

Güngören Sanayi Sağlık Ocağı'ndan randevu almak için gereken bilgileri Randevular.org'da öğrenebilirsiniz.

NECİP FAZIL KISAKÜREK SAĞLIK OCAĞI ASM ADRES VE TELEFON

BirimNecip Fazıl Kısakürek Aile Sağlığı Merkezi
İlçeGÜNGÖREN
Telefon0212 461 74 60
RandevuNecip Fazıl Kısakürek Sağlık Ocağı'ndan Randevu Alın
AdresGÜNEŞTEPE MAH. YAVUZ SELİM CAD. NO:12 GÜNGÖREN

Necip Fazıl Kısakürek Sağlık Ocağı'ndan randevu almak için gereken bilgileri Randevular.org'da öğrenebilirsiniz.

MERTER KERESTECİLER SAĞLIK OCAĞI ASM ADRES VE TELEFON

BirimMerter Keresteciler Aile Sağlığı Merkezi
İlçeGÜNGÖREN
Telefon0212 637 00 44
RandevuMerter Keresteciler Sağlık Ocağı'ndan Randevu Alın
AdresMEHMET NESİH ÖZMEN MH. KAYALAR SOK. NO: 15 GÜNGÖREN

Merter Keresteciler Sağlık Ocağı'ndan randevu almak için gereken bilgileri Randevular.org'da öğrenebilirsiniz.

GÜNGÖREN MERKEZ SAĞLIK OCAĞI ASM ADRES VE TELEFON

BirimMerkez Aile Sağlığı Merkezi
İlçeGÜNGÖREN
Telefon0212 539 11 11
RandevuGüngören Merkez Sağlık Ocağı Randevu Alma
AdresMERKEZ MAH.ÜNLÜ SOK.NO:8 GÜNGÖREN

Güngören  merkez sağlık ocağı'nın (veya bir diğer adıyla Güngören Merkez Aile Sağlığı Merkezi'nin) adres ve iletişim bilgileri ile randevu alma işlemleri internette bulunan bilgiler bir araya getirilerek oluşturulmuştur.

MARAŞAL ÇAKMAK SAĞLIK OCAĞI ASM ADRES VE TELEFON

BirimMaraşal Çakmak Aile Sağlığı Merkezi
İlçeGÜNGÖREN
Telefon0212 644 73 53
RandevuMareşal Çakmak Sağlık Ocağı Randevu Alma
AdresMAREŞALÇAKMAK MAH SOĞANLI CAD MEHTAP SOK NO:14 GÜNGÖREN

Mareşal Çakmak sağlık ocağı'nın (veya bir diğer adıyla Mareşal Çakmak Aile Sağlığı Merkezi'nin) adres ve iletişim bilgileri ile randevu alma işlemleri internette bulunan bilgiler bir araya getirilerek oluşturulmuştur.

HEMŞİRE SAFİYE HÜSEYİN SAĞLIK OCAĞI ASM ADRES VE TELEFON

BirimHemşire Safiye Hüseyin Aile Sağlığı Merkezi
İlçeGÜNGÖREN
Telefon0212 643 33 88
RandevuHemşire Safiye Hüseyin Sağlık Ocağı Randevu Alma
AdresMAREŞAL ÇAKMAK MH. MUSTAFA SK. NO:8 GÜNGÖREN

Hemşire Safiye Hüseyin sağlık ocağı'nın (veya bir diğer adıyla Hemşire Safiye Hüseyin Aile Sağlığı Merkezi'nin) adres ve iletişim bilgileri ile randevu alma işlemleri internette bulunan bilgiler bir araya getirilerek oluşturulmuştur.

HEKİMBAŞI SAĞLIK OCAĞI ASM ADRES VE TELEFON

BirimHekimbaşı Salih Efendi Aile Sağlığı Merkezi
İlçeGÜNGÖREN
Telefon0212 611 86 21
RandevuHekimbaşı Salih Efendi Sağlık Ocağı Randevu Alma
AdresGENÇOSMAN MAH. DAVUTPAŞA CAD. NO:35 GÜNGÖREN

Hekimbaşı Salih Efendi sağlık ocağı'nın (veya bir diğer adıyla Hekimbaşı Salih Efendi Aile Sağlığı Merkezi'nin) adres ve iletişim bilgileri ile randevu alma işlemleri internette bulunan bilgiler bir araya getirilerek oluşturulmuştur.

HAZNEDAR SAĞLIK OCAĞI ASM ADRES VE TELEFON

BirimHaznedar Aile Sağlığı Merkezi
İlçeGÜNGÖREN
Telefon0212 554 63 85
RandevuHaznedar Sağlık Ocağı Randevu Alma
AdresHAZNEDAR MAH.ŞAFAK SOK. NO:8 GÜNGÖREN

Haznedar sağlık ocağı'nın (veya bir diğer adıyla Haznedar Aile Sağlığı Merkezi'nin) adres ve iletişim bilgileri ile randevu alma işlemleri internette bulunan bilgiler bir araya getirilerek oluşturulmuştur.

GÜVEN SAĞLIK OCAĞI ASM ADRES VE TELEFON

BirimGüven Aile Sağlığı Merkezi
İlçeGÜNGÖREN
Telefon0212 644 55 86
RandevuGüven Sağlık Ocağı Randevu
AdresGÜVEN MAH. LALEZAR SOK. NO:5 GÜNGÖREN

Güven sağlık ocağı'nın (veya bir diğer adıyla Güven Aile Sağlığı Merkezi'nin) adres ve iletişim bilgileri ile randevu alma işlemleri internette bulunan bilgiler bir araya getirilerek oluşturulmuştur.

GÜNEŞTEPE SAĞLIK OCAĞI ASM ADRES VE TELEFON

BirimGüneştepe Aile Sağlığı Merkezi
İlçeGÜNGÖREN
Telefon0212 436 33 32
RandevuGüneştepe Sağlık Ocağı Randevu
AdresGÜNEŞTEPE MAHALLESİ HASAN ER SORMA SOKAK NO:12

Güneştepe sağlık ocağı'nın (veya bir diğer adıyla Güneştepe Aile Sağlığı Merkezi'nin) adres ve iletişim bilgileri ile randevu alma işlemleri internette bulunan bilgiler bir araya getirilerek oluşturulmuştur.

GEVHER NESİBE SAĞLIK OCAĞI ASM ADRES VE TELEFON

BirimGevher Nesibe Aile Sağlığı Merkezi
İlçeGÜNGÖREN
Telefon0212 435 31 63
RandevuGevher Nesibe Sağlık Ocağı Randevu Alma
AdresGÜNEŞTEPE MAH. BAĞLAR CAD. NUREL SOK. NO:2 GÜNGÖREN

Gevher Nesibe sağlık ocağı'nın (veya bir diğer adıyla Gevher Nesibe Aile Sağlığı Merkezi'nin) adres ve iletişim bilgileri ile randevu alma işlemleri internette bulunan bilgiler bir araya getirilerek oluşturulmuştur.

GENÇ OSMAN SAĞLIK OCAĞI ASM ADRES VE TELEFON

BirimGenç Osman Aile Sağlığı Merkezi
İlçeGÜNGÖREN
Telefon0212 508 24 56
Randevu Genç Osman Sağlık Ocağı Randevu Alma
AdresGENÇ OSMAN MAH.YEŞİM SOK.NO:3 GÜNGÖREN

Genç Osman sağlık ocağı'nın (veya bir diğer adıyla Genç Osman Aile Sağlığı Merkezi'nin) adres ve iletişim bilgileri ile randevu alma işlemleri internette bulunan bilgiler bir araya getirilerek oluşturulmuştur.

KIRŞEHİR MHRS RANDEVU