Cumartesi, Aralık 06, 2014

Honaz Devlet Hastanesi Randevu

Honaz Devlet Hastanesi
Hakkında
Randevular.org tarafından hazırlanan bu sayfada Honaz Devlet Hastanesi'nin adresi, telefon numarası, randevu alma sistemi hakkında bilgiler yer almaktadır. Bu sayfada yer alan bilgiler çeşitli kaynaklardan derlenerek oluşturulmuştur.
MHRS Randevu
Honaz Devlet Hastanesi randevu almak için üstteki linki tıkladığınız zaman hastanenin MHRS randevu sayfası açılacaktır. Açılacak olan sayfada TC Kimlik Numaranız ile online olarak randevu alabilirsiniz. Eğer MHRS servisine üyeliğiniz yoksa ilk olarak sisteme kaydolmanız gerekmektedir.
Hastane hakkında sitelerinden alıntılanan bilgi:"  "
Telefonla Randevu
182 MHRS servisinden telefonla randevu almak mümkün. 
İletişim Bilgileri
Adres: Cumhuriyet Mah. No:2 Honaz / Denizli
Telefon:0 258 811 12 44
Faks:0 258 811 12

Web Sitesi
           www.hdh.gov.tr/
Harita

Denizli Devlet Hastanesi Randevu

Denizli Devlet Hastanesi
Hakkında
Randevular.org tarafından hazırlanan bu sayfada Denizli Devlet Hastanesi'nin adresi, telefon numarası, randevu alma sistemi hakkında bilgiler yer almaktadır. Bu sayfada yer alan bilgiler çeşitli kaynaklardan derlenerek oluşturulmuştur.
MHRS Randevu
Denizli Devlet Hastanesi randevu almak için üstteki linki tıkladığınız zaman hastanenin MHRS randevu sayfası açılacaktır. Açılacak olan sayfada TC Kimlik Numaranız ile online olarak randevu alabilirsiniz. Eğer MHRS servisine üyeliğiniz yoksa ilk olarak sisteme kaydolmanız gerekmektedir.
Hastane hakkında sitelerinden alıntılanan bilgi:" Denizli ve Kurtuluş Savaşı denildiği zaman ilk akla gelen isim hiç kuşkusuz,Müftü Ahmet Hulusi Efendi’dir. Ülkemizin en karanlık günlerinde Türk Milleti’ne ön ayak ve önder olan, mühim simalardan biridir bu saygıdeğer müftümüz. Ahmet Hulusi Efendi, yakın arkadaşları Hacı Tevfik ve Nakip Ziya Beylerle Hastane Yaptırma Derneği’ni kurarlar. 

Takvimler 1913 yılını göstermektedir.Yani Osmanlı İmparatorluğu’nun en karışık zamanlar. Balkan Savaşının külleri henüz soğumamıştır. Açlık, kıtlık, savaş yıllarıdır o yıllar. 1914’te de zaten Birinci Dünya Savaşı başlayacaktır. 
Bu Derneğin kurulmasıyla Denizli’de bir sağlık kuruluşunun yapılma teşebbüsü ilk defa resmiyet kazanmıştır. Derneğe ilk yardım olarak, o yılın kurban derileri toplanarak satılır ve böylece elde edilen 30 Osmanlı altını, yapılacak hastanenin ilk maddi çekirdeğini oluşturur. Peşinden hayırsever Denizli halkının katkıları da yağmaya başlar. 
 "
Telefonla Randevu
182 MHRS servisinden telefonla randevu almak mümkün. 
İletişim Bilgileri
Adres: Murat Dede Mah. 
Şehit Albay Karaoğlanoğlu Cad. No:1 DENİZLİ 
Telefon:
0 258 263 93 11
0 258 263 93 21
0 258 263 93 31
0 258 263 93 41
0 258 265 34 30
0 258 265 34 31
0 258 265 34 33
0 258 265 34 34
Faks:0 (258) 241 28 53 

Web Sitesi
           www.denizlidh.gov.tr/
Harita

Çivril Devlet Hastanesi Randevu

Çivril Devlet Hastanesi
Hakkında
Randevular.org tarafından hazırlanan bu sayfada Çivril Devlet Hastanesi'nin adresi, telefon numarası, randevu alma sistemi hakkında bilgiler yer almaktadır. Bu sayfada yer alan bilgiler çeşitli kaynaklardan derlenerek oluşturulmuştur.
MHRS Randevu
Çivril Devlet Hastanesi randevu almak için üstteki linki tıkladığınız zaman hastanenin MHRS randevu sayfası açılacaktır. Açılacak olan sayfada TC Kimlik Numaranız ile online olarak randevu alabilirsiniz. Eğer MHRS servisine üyeliğiniz yoksa ilk olarak sisteme kaydolmanız gerekmektedir.
Hastane hakkında sitelerinden alıntılanan bilgi:"  "
Telefonla Randevu
182 MHRS servisinden telefonla randevu almak mümkün. 
İletişim Bilgileri
Adres: Uşak Yolu Üzeri Çivril/ DENİZLİ
Telefon:90 258 7131022
Faks:90 258 7132100

Web Sitesi
           www.civrildh.gov.tr/
Harita

Çameli Devlet Hastanesi

Çameli Devlet Hastanesi
Hakkında
Randevular.org tarafından hazırlanan bu sayfada Çameli Devlet Hastanesi'nin adresi, telefon numarası, randevu alma sistemi hakkında bilgiler yer almaktadır. Bu sayfada yer alan bilgiler çeşitli kaynaklardan derlenerek oluşturulmuştur.
MHRS Randevu
Çameli Devlet Hastanesi randevu almak için üstteki linki tıkladığınız zaman hastanenin MHRS randevu sayfası açılacaktır. Açılacak olan sayfada TC Kimlik Numaranız ile online olarak randevu alabilirsiniz. Eğer MHRS servisine üyeliğiniz yoksa ilk olarak sisteme kaydolmanız gerekmektedir.
Hastane hakkında sitelerinden alıntılanan bilgi:" Çameli Devlet Hastanesi  01.01.1998 senesinde hizmetinize girmiştir ve hala hizmetinizdedir.Hastane 25 yataklı olup aynı anda sizin gibi sevgili halkımıza hizmet vermek amaçlı elimizden gelen herşeyi yapmaktayız.Hastanemiz açık otopark araç kapasitesi 15 araçlıktır.Bir vakaya yetişebilmek için 1 adet hasta nakil ambulansı 1 adet evde bakım ambulansı ve hastane bünyesindeki 112 acil istasyonuyla 1 adet paletli arazi ambulansı 1 adet 112 acil ambulansıyla hizmet vermektedir.Evde bakıma muhtaç  olan hastalarımızı ise evde bakım hizmetleri servisi sayesinde halkımızın evine gidip hizmet vermekteyiz.Bu güne kadar bizi yalnız bırakmayan vatandaşlarımıza teşekkür ederiz..."
Telefonla Randevu
182 MHRS servisinden telefonla randevu almak mümkün. 
İletişim Bilgileri
Adres: Yunuspınarı Mahallesi Deveçukuru Sokak
No:24 20980 Çameli DENİZLİ
Telefon:0(258) 571 64 01
Faks:0(258) 571 52 26

Web Sitesi
       www.camelidh.gov.tr/    
Harita

Çal Devlet Hastanesi Randevu

Çal Devlet Hastanesi
Hakkında
Randevular.org tarafından hazırlanan bu sayfada Çal Devlet Hastanesi'nin adresi, telefon numarası, randevu alma sistemi hakkında bilgiler yer almaktadır. Bu sayfada yer alan bilgiler çeşitli kaynaklardan derlenerek oluşturulmuştur.
MHRS Randevu
Çal Devlet Hastanesi randevu almak için üstteki linki tıkladığınız zaman hastanenin MHRS randevu sayfası açılacaktır. Açılacak olan sayfada TC Kimlik Numaranız ile online olarak randevu alabilirsiniz. Eğer MHRS servisine üyeliğiniz yoksa ilk olarak sisteme kaydolmanız gerekmektedir.
Hastane hakkında sitelerinden alıntılanan bilgi:" Daha önce Sağlık Grup Başkanlığı binasında  Sağlık Merkezi olarak hizmetine  devam etmekte olan hastanemiz 2001 yılında Çal Devlet Hastanesi bünyesine geçerek Sağlık Merkezi Personeli ile birlikte Çal Devlet Hastanesi binasına taşınmıştır.Hastanemiz Denizli Sağlık Müdürlüğü ve Sağlık Bakanlığına bağlı olarak hizmet vermektedir.
     Hastanemiz 2001 yılından itibaren Çal merkez,köy ve kasabaları ile Baklan,Bekilli ilçelerine en yakın hastane olması sebebiyle geniş bir nüfusa hizmet vermektedir.İlçemiz 32 yerleşime sahiptir. Bunlardan 23 adedi köy,8 adedi de kasabadır.
     İlçemizin nüfus dağılımı aşağıdaki gibidir.
      2001 yılında 50 yataklı olarak hizmete açılan bina 2008 yılında Sağlık Bakanlığı tarafından hastanemizde uzman doktor eksikliğinden dolayı hasta yatış oranının düşüklüğü sebebiyle diğer ilçe hastaneleri gibi yatak sayıları azaltılarak 33 yatağa düşürülmüştür.Halen 33 yataklı olan hastanemizde acile başvuran hastalarımızı  gözlem amacıyla takip ettiğimiz 5 adet de acil müşahede yatağı bulunmaktadır.Hastanemiz 2010 yılında Sağlık Bakanlığı tarafından 25 yatağa düşürülmüştür.
      Hastanemiz en yakın ile 64 km uzaklıktadır. "
Telefonla Randevu
182 MHRS servisinden telefonla randevu almak mümkün. 
İletişim Bilgileri
Adres: İsmailler mah. Sağlık cad. no:45
  ÇAL / DENİZLİ
Telefon:0(258)751 22 44
Faks:0(258)751 30 07

Web Sitesi
           www.caldh.gov.tr/
Harita

BULDAN GÖĞÜS HASTALIKLARI HASTANESİ

Buldan Göğüs Hastalıkları Hastanesi
Hakkında
Randevular.org tarafından hazırlanan bu sayfada Buldan Göğüs Hastalıkları Hastanesi'nin adresi, telefon numarası, randevu alma sistemi hakkında bilgiler yer almaktadır. Bu sayfada yer alan bilgiler çeşitli kaynaklardan derlenerek oluşturulmuştur.
MHRS Randevu
Buldan Göğüs Hastalıkları Hastanesi randevu almak için üstteki linki tıkladığınız zaman hastanenin MHRS randevu sayfası açılacaktır. Açılacak olan sayfada TC Kimlik Numaranız ile online olarak randevu alabilirsiniz. Eğer MHRS servisine üyeliğiniz yoksa ilk olarak sisteme kaydolmanız gerekmektedir.
Hastane hakkında sitelerinden alıntılanan bilgi:"  "
Telefonla Randevu
182 MHRS servisinden telefonla randevu almak mümkün. 
İletişim Bilgileri
Adres: Arif Cerit Hizmet Binası (Aşağı Hastane)
Turan Mh.Kumralı Cd.No:1      Buldan / DENİZLİ
Telefon:0 258 431 30 57 - 0 258 431 39 22
Faks:0 258 431 35 79

Web Sitesi
           buldanghh.saglik.gov.tr/
Harita

Buldan Arif Cerit Devlet Hastanesi

Buldan Arif Cerit Devlet Hastanesi
Hakkında
Randevular.org tarafından hazırlanan bu sayfada Buldan Arif Cerit Devlet Hastanesi'nin adresi, telefon numarası, randevu alma sistemi hakkında bilgiler yer almaktadır. Bu sayfada yer alan bilgiler çeşitli kaynaklardan derlenerek oluşturulmuştur.
MHRS Randevu
Buldan Arif Cerit Devlet Hastanesi randevu almak için üstteki linki tıkladığınız zaman hastanenin MHRS randevu sayfası açılacaktır. Açılacak olan sayfada TC Kimlik Numaranız ile online olarak randevu alabilirsiniz. Eğer MHRS servisine üyeliğiniz yoksa ilk olarak sisteme kaydolmanız gerekmektedir.
Hastane hakkında sitelerinden alıntılanan bilgi:
Telefonla Randevu
182 MHRS servisinden telefonla randevu almak mümkün. 
İletişim Bilgileri
Adres: 
Telefon:(0258) 431 39 22
Faks:(0258) 431 35 79

Web Sitesi
           
Harita

ACIPAYAM DEVLET HASTANESİ

Acıpayam Devlet Hastanesi
Hakkında
Randevular.org tarafından hazırlanan bu sayfada Acıpayam Devlet Hastanesi’nin adres ve iletişim bilgileri, randevu sistemi ve hastane hakkında bilgiler yer almaktadır.
MHRS Randevu
Acıpayam Devlet Hastanesi randevu almak için üstteki linki tıkladığınız zaman hastanenin MHRS randevu sayfası açılacaktır. Açılacak olan sayfada TC Kimlik Numaranız ile online olarak randevu alabilirsiniz. Eğer MHRS servisine üyeliğiniz yoksa ilk olarak sisteme kaydolmanız gerekmektedir.
Telefonla Randevu
182 MHRS servisi ile randevu alabilirsiniz.
İletişim Bilgileri
Adres:Acıpayam, Sağlık Cd, Denizli
Telefon:(0258) 518 1064
Faks:
Web Sitesi
www.acipayamdh.gov.tr/
Hastane
Hastanenin tarihçesi : "Acıpayam İlçesi'nde sağlık hizmetleri 1938 yılında Hükümet Tabipliği uygulaması ile başlatılmış ve 1948 yılına kadar devam ettirilmiştir. 1948 yılında Acıpayam İlçesi Sağlık Merkezi kurulmuş ve 1986 yılına kadar bu merkezde sağlık hizmeti sunulmuştur. Sağlık hizmetine olan talep ve nüfus artışı da dikkate alınarak 1986 yılında şimdiki Acıpayam İlçesi Belediyesi hizmet binasında devlet hastanesi olarak hizmete başlamıştır. Acıpayam Devlet Hastanesi 1997 yılı Kasım ayına kadar eski hizmet binasında hizmet vermeye devam etmiş ve bu tarihte halkın bağışları ile yapımı tamamlanan Çamlık Mahallesi'nde bulunan hizmet binasında 50 yataklı olarak hizmete başlamıştır.

Vatandaşımızın nitelikli sağlık hizmetine olan talep artışı ve mevcut hizmet binasının depreme dayanıksız çıkması üzerine aynı arazi üzerine 100 yataklı devlet hastanesi inşaatı bakanlığımız ile TOKİ arasında yapılan protokol çerçevesinde büyük bir kısmı yapılmış olup yeni hastane taşınılmış olup, insaat olan kısım devam etmektedir."
HaritaUĞURLUDAĞ DEVLET HASTANESİ

Uğurludağ Devlet Hastanesi
Hakkında
Randevular.org tarafından hazırlanan bu sayfada Uğurludağ Devlet Hastanesi’nin adres ve iletişim bilgileri, randevu sistemi ve hastane hakkında bilgiler yer almaktadır.
MHRS Randevu
Uğurludağ Devlet Hastanesi randevu almak için üstteki linki tıkladığınız zaman hastanenin MHRS randevu sayfası açılacaktır. Açılacak olan sayfada TC Kimlik Numaranız ile online olarak randevu alabilirsiniz. Eğer MHRS servisine üyeliğiniz yoksa ilk olarak sisteme kaydolmanız gerekmektedir.
Telefonla Randevu
182 MHRS servisi ile randevu alabilirsiniz.
İletişim Bilgileri
Adres:Yeşilyurt Mah., Şht. Sıddık Küçükgöz Cd, Uğurludağ Merkez/Çorum
Telefon:(0364) 361 2840
Faks:
Web Sitesi

Hastane

Harita


Sungurlu Devlet Hastanesi

Sungurlu Devlet Hastanesi
Hakkında
Randevular.org tarafından hazırlanan bu sayfada Sungurlu Devlet Hastanesi’nin adres ve iletişim bilgileri, randevu sistemi ve hastane hakkında bilgiler yer almaktadır.
MHRS Randevu
Sungurlu Devlet Hastanesi randevu almak için üstteki linki tıkladığınız zaman hastanenin MHRS randevu sayfası açılacaktır. Açılacak olan sayfada TC Kimlik Numaranız ile online olarak randevu alabilirsiniz. Eğer MHRS servisine üyeliğiniz yoksa ilk olarak sisteme kaydolmanız gerekmektedir.
Telefonla Randevu
182 MHRS servisi ile randevu alabilirsiniz.
İletişim Bilgileri
Adres:
Yeni Hayat Mah., Dr. Sadık Ahmet Cd, Sungurlu Merkez/Çorum
Telefon:(0364) 311 8007
Faks:
Web Sitesi
sungurludh.saglik.gov.tr/
Hastane
Sitelerinden alıntılanan bilgi:" Sungurlu Devlet Hastanesi 1964 yılında Sungurlu ilçesi Hacettepe Mahallesinde 50 yatak kapasitesi ile hizmet vermeye başlamıştır. 1970 yılında ek bina ile birlikte yatak kapasitesi 75’e çıkarılmıştır. Artan nüfus yoğunluğu ve günün ihtiyaçlarına göre yetersiz kalan hastane binamızın durumu; zamanın Sağlık Bakanı Mehmet AYDIN Bey’in İlçemizi ziyaretleri sırasında gündeme getirilmiş ve 100 yataklı yeni bir hastane binasına ihtiyaç duyulduğu belirtilmiştir. Bu gelişme üzerine, 1983 yılında Yeni Hayat Mahallesi Doktor Sadık Ahmet Caddesi’nde 100 yataklı yeni bir hastane binasının tahsisi yapılmış ve 17 Kasım 1993 yılında yeni hastane binasına taşınılmıştır. 1998 yılında hastane binasının bazı bölümlerinde çatlak ve kaymalar meydana gelmiş ve konu sağlık müdürlüğü aracılığı ile Sağlık Bakanlığına bildirilmiştir. Akabinde Gazi Üniversitesi, Sakarya Üniversitesi ve Orta Doğu Üniversitesi uzman Mühendislerince hastane incelenmiş olup, binanın güçlendirilmesine dair rapor tanzim edilmiştir. Ancak güçlendirmenin yüksek maliyet getireceği görülmüş ve bu haliyle de modern sağlık çalışmalarına uygun olmadığı düşünülmüştür. Daha sonra Sağlık Bakanımız sayın Prof. Dr. Recep AKDAĞ hastanemizi ziyareti sırasında, 150 yataklı yeni, modern bir hastane binasının yapılması talimatını vermiştir. Böylelikle 02.11.2007 tarihinde yapımına başlanan yeni hastane binamızın, 20.03.2009 tarihinde geçici kabulü yapılmış, 06.06.2009 tarihinde ise taşınma işlemleri gerçekleştirilmiştir."
Harita


OSMANCIK DEVLET HASTANESİ

Osmancık Devlet Hastanesi
Hakkında
Randevular.org tarafından hazırlanan bu sayfada Osmancık Devlet Hastanesi’nin adres ve iletişim bilgileri, randevu sistemi ve hastane hakkında bilgiler yer almaktadır.
MHRS Randevu
Osmancık Devlet Hastanesi randevu almak için üstteki linki tıkladığınız zaman hastanenin MHRS randevu sayfası açılacaktır. Açılacak olan sayfada TC Kimlik Numaranız ile online olarak randevu alabilirsiniz. Eğer MHRS servisine üyeliğiniz yoksa ilk olarak sisteme kaydolmanız gerekmektedir.
Telefonla Randevu
182 MHRS servisi ile randevu alabilirsiniz.
İletişim Bilgileri
Adres:
Telefon:(0364) 611 40 33
Faks:(0364) 611 49 95
Web Sitesi

Hastane
Hastanenin sitesinden alıntılanmıştır: "Osmancık Devlet Hastanesi 1976 senesinde (A-B) blok halinde hizmete girmiş olup 1996 senesi sonuna kadar (50) elli yataklı hastane olarak hizmet vermiştir. 26.07.1997 tarihinde geçici kabulü yapılan (50) elli yataklı ek (C) ve (D) blokların hizmete girmesi ile hastanemiz (100) yüz yatak kapasitesine ulaşmıştır. Resmi yatak sayısı (100) yüz olup, bu gün itibari ile Genel Cerrahi Servisi, Üroloji Servisi, KBB Servisi, Nöroloji Sevisi, Göz Servisi, Dahiliye Servisi, Çocuk Servisi, Ortopedi Servisi ve Doğum Servisi ile hizmet verilmektedir.
2005 yılında sağlıkta dönüşüm kapsamında SSK Osmancık Hastanesinin Hastanemize katılması ile 100 yataklı hastanemiz bugün itibari ile yaklaşık 45.000, çevre ilçelerle birlikte 75.000 nüfusa hizmet vermektedir.Yıllık ortalama bakılan hasta sayısı 190.000 dir.
2002 yılında Bakanlık Makamından sağlanan ödeneklerle Diyaliz Ünitesi 3 yataklı olarak hizmet vermeye başlamış, 2004 yılında kapasite 4 yatağa, 2005 yılında 6 yatağa çıkarılmıştır. Bugün itibari ile toplam9 yatak ile 33 hasta hastanemiz diyaliz ünitesinden hizmet almaya devam etmektedir.
Yoğun bakım Ünitemiz 2010 yılı Mayıs ayında 4 yataklı birinci basamak yoğun bakım ünitesi olarak hizmete açılmıştır.
Hastanemiz Laboratuarında 1 adet otoanalizör cihazı, 1 adet kan sayım cihazı, 1 adet sedimantasyon cihazı, 1 adet idrar cihazı, 1 adet pt ptt cihazı, 1 adet hormon cihazı, 1 adet biyokimya cihazı, 2 adet röntgen cihazı, 2 adet USG cihazı bulunmaktadır. Hastanemizin ihtiyacı olan Renkli Doppler Ultrasoncihazının ihalesi 14.04.2010 tarihinde yapılmış, 21.06.2010 tarihinde cihaz hastanemize kurulmuştur. Laboratuar cihazları otomasyon sistemine dahil edilmiş ve Ocak 2009’da Laboratuar sonuçlarına internet üzerinden erişilmesi sağlanmıştır. Temmuz 2009’da ise Dijital Radyoloji Sistemine (PACS) geçilmiştir.
Hasta ve çalışan güvenliği konusunda yayınlanan genelge doğrultusunda hastanemizde Mavi Kod vePembe Kod uygulamasına 29 Nisan 2009tarihinde geçilmiştir.
Ayrıca hastanemizde Temmuz 2010 tarihinden itibaren randevulu sistem devreye alınmış, web sayfamızdan ve telefon ile randevu verilmeye başlanmıştır.
Hastanemiz Bakanlığın belirlediği kalite standartlarında %88 oranında başarılı olup, 2009 yılı içinde ISO 9001-2001 kalite belgesini almış, Eylül 2010’da kalite belgesi ISO 9001-2008 yenilenmiştir.
Ayrıca hastanemizde 2010 yılında Kan Transfüzyon Merkezi kurulmuştur.
HaritaKIRŞEHİR MHRS RANDEVU