Cuma, Mayıs 13, 2016

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ RANDEVU

 Hacettepe Tıp Fakültesi Hastanesi
Tıp Fakültesi Hastanesi Hakkında
Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nden randevu almak için Randevular.org tarafından hazırlanan bu sayfada gerekli bilgileri bulabilirsiniz. Tıp Fakültesi Hastanesi'nden online randevu almak için hemen altta yer alan linki tıkladığınız zaman hastanenin e-randevu sistemine erişeceksiniz.
Randevu Alma
Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nden randevu almak için üstteki bağlantıyı kullananın.
Randevu Bilgileri
Çağrı merkezinden hafta içi 08:00-17:00 saatleri arasında telefonla randevu verilmektedir.
Hastanenin randevu telefonu 444 4 444 ü arayarak randevu alabilirsiniz.

Lütfen randevu sekreterinin soracağı soruları doğru cevaplayınız.
Telefonla randevu sırasında TC kimlik numaranızı hazır bulundurunuz.

Randevunuzu ilgili poliklinik için en fazla 6 (altı) gün sonrasına alabilirsiniz.
Yalnızca Ortopedi bölümü için 10 (on) gün sonrasına alabilirsiniz. Ortopedi bölüm randevuları sadece Pazartesi günleri verilmektedir.
Aynı gün için birden fazla poliklinik randevusu verilmemektedir.

Sonuç, kontrol ve konsültasyon randevusu için ilgili bölüm sekreterliğine başvurunuz. Ancak sıramatik bulunan polikliniklerde sonuç göstermek için sıra alınması gereklidir.
Muayene olacağınız poliklinik sekreterliğine giderek giriş işlemlerinizi yaptırınız. 
Polikliniklere başvurunuz sırasında T.C. Kimlik numarasını içeren Resmi Kimliğin ibraz edilmesi zorunludur.

Aldığınız randevuya gelemeyecekseniz lütfen aynı numarayı arayarak randevunuzu iptal ediniz.
Bölümler hakkında gerekli bilgiler bölüme ait web sayfasında yer almaktadır. Ayrıntılı bilgi için ilgili bölümün poliklinik sekreterliğini bağlatınız.
Diğer randevu bilgileri:
- Yeşil kartlı hastalar SGK ile yapılan özel protokol kapsamında 01.03.2015 tarihinden itibaren sevk zinciri kaldırılmış olup hastanemiz bölümlerine doğrudan başvurabilirler.
- 65 yaş ve üzeri hastalar dahili branşları ilgilendiren rahatsızlıklar (diabet, hipertansiyon, eklem ağrısı, astım, kemik erimesi, koroner arter hastalığı, kalp yetmezliği gibi) için öncelikle Geriatri polikliniğinden randevu almaları gerekmektedir.
Öncelikli Hasta Uygulamasına ilişkin randevular
- Hastanede öncelikli olarak hizmet verilebilecek hastalar; ilgili mevzuat uyarınca acil, adli, yaşlı ve özürlü hastalarımız ile Harp ve vazife şehitlerinin dul ve yetimleri ile malül ve gazilere (kimlik ibraz edilmesi halinde) öncelik hakkı tanınmaktadır.
- Öncelik hakkı tanınan hastaların hakları saklı kalmak kaydıyla, Çağrı merkezinden randevu alan hastalar mümkün olduğunca randevu aldıkları saatte muayene edilecektir.
MESAİ DIŞI ÖĞRETİM ÜYESİ MUAYENE VE HİZMET RANDEVUSU
• Bizzat öğretim üyesine muayene olmak isteyen hastalar için; Sağlık Uygulama Tebliği ile belirlenmiş olan poliklinik muayene ücretinin en fazla iki katı kadar ilave ücreti, 
• Bizzat öğretim üyesi tarafından verilen tetkik, tedavi, ameliyat vb. hizmetler için ise Sağlık Uygulama Tebliği ile belirlenen hizmet bedelinin en fazla bir katı kadar ilave ücreti hastane veznesine yatırmaları gerekmektedir. 
• Ancak öğretim üyeleri tarafından mesai saatleri dışında bizzat verilen sağlık hizmetleri için yapılacak ödemede, Sosyal Güvenlik Kurumunca belirlenmiş sağlık hizmetleri bedelinin bir defada asgari ücretin iki katını geçemez.
• Mesai dışı öğretim üyesi muayene/hizmet randevusu için hafta içi mesai saatleri içinde 444 4 444 numaralı telefonu veya aşağıda belirtilen bölüm sekreterliklerini aramanız gerekmektedir.
İletişim:
Adres:Hacettepe Mh. 06230 Ankara Türkiye
Telefon: +90 (312) 305 50 00
Faks:+90 (312) 305 50 00

Web 
    www.hastane.hacettepe.edu.tr/
Harita

1 yorum :

  1. Adsız1:51 ÖÖ

    Unlike vertical machines, horizontal machines high precision machining could make cuts at several of} different angles. Vertical milling is great for projects which are be} single sided similar to large metal plates. The means of vertical milling much less complicated} and fewer complicated than horizontal milling because the that} spindle doesn‘t have to move in two instructions.

    YanıtlaSil

KIRŞEHİR MHRS RANDEVU